fbpx

Tandemjuhtimine

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Jaanuari Directori veebiseminaril rääkisime tandemjuhtimisest. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimus 27.01.2022. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Põhiteemad:

  • Tandemjuhtimise põhijooned
  • Üksteise täiendamine ja tugevused/nõrkused- näited praktikast
  • Korporatsiooni vs startup’ i tandem
  • Kas või miks pingeolukorras tandemi olemus muutub?

Paneeldiskussioonis osalevad: Argo Rannamets (Kwota), Margit Raid (äriprotsesside konsultant) ja Hedi Mardisoo (Cachet). Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

Esinejad:

Argo Rannamets, Kwota asutaja

Argo on tegutsenud juhina erinevates riikides ja valdkondades nii era- kui ka avalikus sektoris. On kuulunud rahvusvahelise ettevõtete grupi juhtkonda, kus tööl tuhandeid inimesi, aga juhtinud ka pisikest alla kümne töötajaga ettevõtet. Ta on oma töös kokku puutunud väga erinevate juhtimiskultuuride ja toimimistavadega. Argo tänases fookuses on start-up KWOTA, mille ta asutas mõni kuu tagasi. Argo on pühendanud palju tähelepanu sellele, et inimesi paremini tundma õppida – uurinud tänapäevaste organisatsioonide tulemuslikkust ja õppinud psühholoogiat. Ta on edukalt juhtinud programme, mis aitavad organisatsioonidel saavutada rohkem ja kiiremini, kuid samaaegselt jätavad töötajatele palju vabadust ja tagavad rahulolu kasvu. Argo tegutseb ka coach’i ja mentorina.

Margit Raid, äriprotsesside konsultant

Margit on tandem podcaster, kus fookuses on diaadilised juhtimismustrid ning nende kasu kaasaja juhtimises. Ta loob ja lavastab taylor-made ärisündmusi ning on ka Art of Performance’i treener. Margit on kirjutanud käsiraamatu „Sotsiaalse meisterlikkuse kunst“. Ta on kaaslektor EBS Executive Educationi mitmes erinevas juhtide arenguprogrammis ning vastutav õppejõud Executive MBA programmis. Vabatahtliku töö raames aitab Margit TEDx Tallinna tiimi poolt lavale TEDx esinejaid ning juhatab Academia Pernaviensise mõttekodasid.

Hedi Mardisoo, Cachet kaasasutaja ja juhatuse esimees

Hedi kirg on disainida teenuseid, mis aitavad inimestel oma andmete osas targemad olla ja neist rohkem kasu saada. Cachet’s kasutab ta oma kirge nutikate kindlustuslahenduste loomiseks. Hedil on rohkem kui 15-aastane rahvusvaheline juhtimiskogemus. Enne Cachet’d töötas Hedi Swedbanki korporatiivasjade, grupi äritoetuse ja IT juhina ning telekommunikatsiooniteenuse pakkuja Starmani (praegu Elisa) turukorralduse juhina. Samuti on ta nõustanud Eesti tehnoloogiaettevõtteid ja idufirmasid nagu Click ja and Grow. 2020. aastal valis Sifted ta Euroopa „Women to Watch in Fintech“ hulka. 2021. aastal kuulus Cachet maailma 100 parima Insurtechi hulka.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt