fbpx

Kuidas riskirohkes keskkonnas kohaneda ja areneda?

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Veebruarikuu Directori veebiseminaril rääkisime resilientsusest. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimus 22.02.2022. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Põhiteemad:

  • Mis on resilientsus ehk säilenõtkus ehk vastupanuvõime?
  • Kuidas seda arendada?
  • Jätkusuutlikkus resilientsuse nurga alt
  • Juhtimine ja resilientsus
  • Kuidas resilientsus aitab organisatsiooni ja selle kultuuri arendada?

Esinejad:

Ragne Maasel, ESG valdkonna juht

Ragne liitus LHVga juba 4,5 aastat tagasi ning jätkusuutlikkusega on ta tegelenud sellest ajast poole, olles olnud LHV jätkusuutlikkuse ambitsiooni üks algataja 2019. aastal. Enne LHVga liitumist tegeles Ragne vabakutselisena startup sektoris digiturunduse ja äriarendusega ning töötas globaalsete alustavate tehnoloogiaettevõtetega. LHVga liitudes liikus ka tema tööalane fookus pigem organisatsioonikultuuri arengule ning muudatuste juhtimisele, milles ka ESG-l (Environmental, Social & Corporate Governance ehk keskkonna-, sotsiaal- ja haldusalane juhtimine) on kodumaises finantsgrupis väga suur rõhk.

Tiina-Mall Vannastu, Tele2 turundus- ja kommunikatsioonijuht

Tiina-Mall peab oluliseks mõtestada, miks ja mida tehakse ning kuidas tehtavad sammud aitavad ettevõttel eesmärke saavutada. Tema suureks kireks on tööandja bränding ning ettevõtte kultuuri arendamine, sest tulemusi toovad motiveeritud ja hoitud inimesed. Tiina-Mall usub, et brändid, mis on lisaks müügile pühendunud ka väärtuse loomisele, on need, mille lood on väärt jutustamist. Vastutustundlik turundus on teine märksõna, millest võiks tegutsedes lähtuda.

Riin Savi, BaltCapi jätkusuutlikkuse valdkonna juht

Riin liitus BaltCapiga märtsis 2020. Varem on Riin töötanud Eesti Kaupmeeste Liidu juhina ning tal on aastatepikkune kogemus rahvusvaheliste teadus- ja arendusprojektide juhtimisel ja koordineerimisel Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tartu Ülikoolis. Riin on omandanud doktorikraadi avaliku halduse erialal Tallinna Tehnikaülikoolis ja magistrikraadi haldusjuhtimise erialal Konstanzi ülikoolist. BaltCapis vastutab ta kommunikatsiooni-, personali- ja ESG-valdkondade koordineerimise eest.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt