fbpx

Kuidas leida üles motivatsioon midagi teha?

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Aprillikuu Directori veebiseminaril rääkisime motivatsioonist. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimus 21.04.2022. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

*Directori tellijatele on seminarid järelvaatamiseks tasuta, kui logite oma kontoga eelnevalt sisse.

Põhiteemad:

  • Motivatsioon tänases kaootilises maailmas
  • Mida saab juht teha, et inimesed püsiksid rajal?
  • Kuulamise oskus ja olulisus motivatsiooni hoidmisel ja taastamisel
  • Praktilised nipid/tööriistad motivatsiooni leidmiseks ja säilitamiseks

Esinejad:

Lauri Tabur, tippjuht ja juhtimistreener

Lauri on pikaajalise kogemusega tippjuht ja juhtimistreener, kes täna nõustab Kaukaasia ja Lääne-Balkani riikide juhtimisreforme. 2014. aastal valisid PARE ja Pärnu Juhtimiskonverentsid ta Eesti parimaks juhiks ning aasta varem sai Lauri juhitud Sisekaitseakadeemia unistuste tööandja tiitli.

Merike Jürilo, õppejuht

Eestvedamise ja motiveerimise kogemust on Merikesel kogunenud juba aastakümnetes. Kodakondsus- ja Migratsiooniametis, Siseministeeriumis, Politsei- ja Piirivalveametis, Terviseametis – kõigis on ta saanud olla eestvedaja ja toetaja olulistes muutustes, arendaja keerulistes protsessides ning kuulaja ja otsustaja erinevates olukordades. Talle on südamelähedane teenuste ja teeninduse kvaliteet, riigi ja kodaniku suhtluse lihtsus, eesmärgiselgus ja ressursside arukas kasutus. Merike on kogenud palju õnnestumisi, kuid näinud ka hullu köögipoolt. Saanud maitsta suurepärast meeskonnatööd, kuid kogenud neidki olukordi, kus saad aru, et nii enam edasi sõita ei saa. Merikest motiveerib õigus mõelda ja vastutada. Motiveerib huvitunud ja tark meeskond, mõtestatud liikumine – teadmine, et meie tegevus on väärtust loov ning tunne, et meeskond hoolib.

Katri Delimoge, personalivaldkonna ekspert

Katri on rahvusvaheliselt CIPD (Chartered Institute of Personnel & Development, London) kvalifitseeritud personalijuht, rahvusvaheliselt akrediteeritud lahenduskeskne coach, sertifitseeritud Positive Power & Influence läbirääkija (London), inspiratsioonikõneleja, globaalse #CultureBrained kommuuni asutajaliige, autor ja koolitaja-fassilitaator. Ise kirjeldab ta end kui „mis kast?!” professionaali, kes elab-hingab inimesi, murrab oma aja ära elanud teooriaid ning loob-propageerib-rakendab uudseid praktikaid, sest just läbi inimeste õige käivitamise tõeliselt vägevad ning edukad organisatsioonid sünnivadki.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt