fbpx

Mitmekesisuse ja kaasamise mõju tulemuslikkusele

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Directori mai veebiseminaril käsitleme mitmekesisust (diversity) ja selle mõju tulemuslikkusele. Siit saab osta pileti veebiseminari otseülekandele (järelvaatamine hinnas ei sisaldu).

Kirjeldus

Veebiseminar toimub 25.05. 2022 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Siit saab osta pileti veebiseminari otseülekandele (järelvaatamine hinnas ei sisaldu).

Directori mai veebiseminaril käsitleme mitmekesisust (diversity) ja selle mõju tulemuslikkusele. Esinejad räägivad oma kogemuste põhjal, kuidas mitmekesisust ja kaasamist saab kasutada ja peaks kasutama nii suures rahvusvahelises ettevõttes kui ka väikeses startup’is, ning toovad elulisi näiteid erinevatest kultuuridest erinevates töösituatsioonides.

Põhiteemad:

  • Mitmekesisus rahvusvahelises ettevõttes
  • Töötajate kultuurilised erinevused
  • Võrdne kohtlemine
  • Töö- ja eraelu tervislik tasakaal

Esinejad:

Aleksandr Bogatõrjov, CMA CGM Global Business Services OÜ finantsteenuste juht

Aleksandr liitus CMA CGM finantsosakonnaga 5 aastat tagasi ja on suutnud selle aja jooksul teha karjääri võlanõudjast finantsteenuste juhi kohale. Hetkel töötab tema üksuses 60 inimest 20 erinevast rahvusest, mis nõuab mitmekülgset mõistmist ning pidevat olukorra jälgimist ja hindamist. Ta usub, et saavutamaks kõige paremaid tulemusi, tuleb anda kõigile võrdväärsed võimalused ning kaasata ja juhtida inimeste tugevusi õiges suunas. Tema selle aasta fookuseks on ehitada stabiilne ja jätkusuutlik õhkkond.

Ilona Lott, Human Element Solutions OÜ juhatuse liige

Ilona on viimased rohkem kui 15 aastat panustanud inimeste juhtimise ja kommunikatsiooni valdkonda, kuid enne seda rohkem kui 15 aastat müügi, äri arendamise ja organisatsiooni juhtimisse. Tal on laiapõhjaline kogemus erinevates tegevusharudes: ehitus, ärikonsultatsioon, pangandus-kindlustus, hulgi- ja jaemüük, vee- ja reoveemajandus, energiamajandus. Fookuses on olnud eeskätt äristrateegia elluviimine läbi inimeste juhtimise: talendijuhtimine, tulemuste juhtimine, tasustamise ja tunnustamise süsteemide loomine, muutuste juhtimine, rahvusvaheline tippjuhtide värbamine, äriprotsesside optimeerimine jne. Pärast Baltikumist Prantsusmaale siirdumist olid tööpiirkondadeks Aafrika, Lähis-Ida, Balkanimaad, Türgi ja Kesk-Aasia.

Eestis on Ilona tagasi alates 2017. aastast ja arendab oma ettevõtet Human Element Solutions, mille fookus on ettevõtete toetamisel inimeste juhtimises ja muutuste protsessis. Alates 2018. aastast on ta olnud MTÜ Personalijuhtimise Ühingu PARE juhatuse liige ja vastutanud digitöörühma ning kutsekvalifikatsiooni töörühma eestvedamise eest. Praeguses juhatuses veab õppimise ja arengu valdkonda.

Kirke Altrov, Manpower OÜ äriarendusjuht

 

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt