fbpx

Kuidas suurendada töörõõmu?

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Kuidas juhtida meeskonda nii, et töötajad läbi ei põleks ja läheks pärast tööd koju, naeratus näol? Directori seekordsel veebiseminaril oli fookuses emotsionaalse intelligentsuse roll organisatsioonides.

Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimus 23.11.2022 . Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Põhiteemad:

  • Mis on tundetarkus ehk emotsionaalne intelligentsus?
  • Millal ja kuidas seda kasutada?
  • Kuidas arendada emotsionaalset intelligentsust?
  • Millised proovikivid tundetarkuse kasutamisega kaasnevad?

Esinejad:

Kristjan Rotenberg, Espira OÜ konsultant ja koolitaja

Kristjan on interim-juht, juhtimismentor ja -koolitaja. Oma kogemused on ta omandanud rahvusvahelistes tööstusettevõtetes töötades. Magistikraadi Cum Laude omandas ta EBS-is rahvusvahelise ärijuhtimise erialal. Lisaks on Kristjan süvendatult juurde õppinud kvaliteedijuhtimist, psühholoogiat ja andragoogikat. Kui ta parasjagu tööd ei tee, veedab ta suure tõenäosusega aega surfates, saksofoni mängides või lugedes.

Ardo Asperk, Stoneridge Electronics Estonia tegevjuht

Ardo juhib juba rohkem kui viis aastat rahvusvahelise ettevõtte Eesti üksust, mille põhitegevuseks on autotööstusele elektroonikakomponentide, süsteemide ja moodulite arendamine ja tootmine. Ettevõttes on viimastel aastatel aina rohkem fookuses juhtide ja ka teiste töötajate vaimse heaolu teemad, et töötajate stressitase liiga kõrgeks ei läheks.

Riho Pihelpuu, ADM Interactive tegevjuht

Rihol on pikaajaline kogemus digitaalse teeninduse, müügi- ja turunduslahendusi loova digiagentuuri juhtimisel. Et oma inimeste tööpäevadesse rohkem õnne tuua, hakati ADMis kasutama Gallup Employee Engagement’i mõõdikuid. Need mõõdikud näitavad kohe ära, kus on probleem või kus see võib tekkida ning mis on töökeskkonnas hästi ja edasiarendamist väärt.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt