fbpx

Kuidas kriisis hakkama saada?

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Märtsikuu Directori veebiseminaril rääkisime kriisis hakkama saamisest. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimub 24.03.2022 kell15:00-16:30. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

*Directori tellijatele on seminarid järelvaatamiseks tasuta, kui logite oma kontoga eelnevalt sisse.

Põhiteemad:

  • Juhtimise põhireeglid kriisi ajal
  • Kriis ja ärisuuna muutus
  • Kriisihalduse planeerimine
  • Kriis ja vaimne tervis
  • Kriisikommunikatsioon

Esinejad:

Peeter Tohver, Wolf Groupi juhatuse esimees

Peetril on 35 aasta pikkune juhtimiskogemus nii Eestis kui ka välismaal. Ta on juhtinud G4S Ida-Euroopa regiooni, olnud Moskva transpordiametniku nõunik, Eesti Vabariigi majandusministeeriumi asekantsler ja Tallinna Kaubamaja juhatuse esimees. Peeter Tohveri tugevuseks on meeskondade juhtimine, juhtimispõhimõtete sõnastamine ja rakendamine, eesmärkide seadmine. Ta on partner juhtimisalaseid teenuseid pakkuvas ettevõttes Velström Vallner Tohver.

Merle Liisu Lindma, Microsofti Eesti ja Norra arenduskeskuse personalijuht

Merle Liisul on üle 15 aasta rahvusvahelistes ettevõtetes erinevates rollides töötamise kogemust. Ta peab väga oluliseks, et organisatsioonid oma inimeste vaimse tervise hoidmisega aktiivselt tegeleksid. Merle Liisule meeldib juhtida muudatusi ning luua äristrateegiad, samuti neid strateegiaid lihtsateks, mõõdetavateks ja kliendile suunatud protsessideks „tõlkida“.

Viola Murd, Siseministeeriumi pääste, hädaabi ja kriisireguleerimise asekantsler

Viola vastutab pääste- ja ohutuspoliitika kujundamise ning Siseministeeriumi valitsemisala kriisivalmiduse ja riigikaitse ülesannete täitmise eest.  Varasemalt on ta töötanud Tartu Ülikooli Psühhiaatriakliinikus, Tallinna Linnakohtus ja Päästeametis. Päästeameti kommunikatsioonijuhina on ta olnud tegev ka mitmete kriiside lahendamisel, nagu lennuõnnetus Ülemiste järvel 2010, lumetorm Monika Padaorus 2010, Haapsalu Lastekodutulekahju 2011.

Viola on sotsiaalteaduste magister (Tallinna Ülikool, magistritöö „Uue valdkonna loomine avalikus halduses Päästeameti näitel”). Lisaerialana on ta ennast täiendanud kriisipsühholoogias, turunduspsühholoogias jne. Viola jaoks on olulised usalduslikud suhted nii kolleegide ja partnerite vahel, aga ka riigi ja asutuste usaldus ühiskonna silmis laiemalt. Kriisisituatsioonis muutub usaldus eriti oluliseks. Usaldusväärse meeskonna kujundamine on olnud tema kui juhi n-ö „ellujäämisstrateegia“.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt