fbpx

Kiirelt õppiv organisatsioon

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Tänastes oludes, kus kõik kogu aeg muutub ja kriis käib kriisi otsas, ei päde enam ükski varasemalt harjumuspärane (bürokraatlik, aeglane, pikaldane) töö- või õppekorraldus. Augustikuu Directori veebiseminaril räägime seega kiirelt õppivast organisatsioonist. Siit saab osta pileti veebiseminari otseülekandele (järelvaatamine hinnas ei sisaldu).

Kirjeldus

Veebiseminar toimub 30.08.2022 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Siit saab osta pileti veebiseminari otseülekandele (järelvaatamine hinnas ei sisaldu).

Põhiteemad:

  • Suurim erinevus traditsioonilise õppimise ja kiire õppimise vahel
  • Uue teadmise loomine ja kiire (ümber) kohanemine
  • Esimesed sammud, mida peab tegema, et organisatsioon kiiremini õppima panna
  • Kiire infotöötlus ja tiimide koostöö
  • Töötajate rahulolu hoidmine ja suurendamine
  • Kuidas kasutada dünaamilisi tööriistu, näiteks kollektiivset õppimist?
  • Suurimad barjäärid kiirema õppimise sisseviimisel

Esinejad:

Kätlin Alvela, Häirekeskuse peadirektor

Kätlin on Häirekeskuse peadirektor 2017. aastast. Tema juhtida on ca 230 töötaja ning ca 300 vabatahtlikuga organisatsioon, kelle ülesandeks on olla esimene abistaja olukorras, kus on ohus inimeste elu, tervis, vara või on vaja jagada riiklikku informatsiooni Eesti inimestele. Vastates aastas miljonile 112 numbrile tulnud pöördumisele, juhib Häirekeskus kiirabi, päästjad ja politsei abivajajani. Alates 2020.a vastavad Häirekeskuse operaatorid ja vabatahtlikud ka riigiinfo telefoni 1247 kõnedele.

Kätlin on lõpetanud Tartu ülikoolis sotsiaaltöö ja rehabilitatsioonikorralduse eriala, saanud teadusmagistri kraadi Tallinna Ülikoolis riigiteadustes ning 2019. aastal lõpetanud Estonian Business School´i Executive Coachi diplomiga.

Juhina on Alvela töötanud kokku 18 aastat, olles kirglik, pühendunud ning arengule ja uuendustele suunatud. 2022. aastal oli Alvela Eesti parima tippjuhi tiitli nominent.

Andrus Hiiepuu, Elisa Eesti juhatuse liige ja tegevjuht

Andrus on töötanud Elisas üle 20 aasta, alustades turundusjuhi ametipositsioonilt ning tõustes tegevjuhiks ja juhatuse liikmeks. Tema juhtimise all on Elisa tõusnud erakliendisektoris Eestis esimeseks telekomiettevõtteks. Andrus on edukalt juhtinud Elisa ühinemist TV teenuseid pakkuva Starmaniga ja viinud selle ühinemisega Elisa digitaalsesse meelelahutusärisse, mis on pakkumas täna uuenduslikke voogedastus teenuseid ja sisenenud ka originaalsarjade tootmise turule. Andrus on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ning on Tartu Ülikooli Ärijuhtimise magister (MBA). Ta on end täiendanud IMD Business Schoolis ja Hanken & SSE Executive Educationis.

Signe Kiisk, Aeternumi konsultant-koolitaja ja partner

Signe on hariduselt psühholoog, kes esimese haridusena on tudeerinud ärijuhtimist. Ta täiendab ennast pidevalt, sest usub elukestva õppe olulisusesse kiiresti muutuvas maailmas. Signe on töötanud koolitaja-konsultandina tänaseks kuusteist aastat. Ta on töötanud rahvusvahelises suurettevõttes, kus aastate jooksul läbis erinevaid juhtimistasandeid. Signe on üks Aeternum Koolitus ja Konsultatsioonide loojatest ja lisaks on tal mahukas kogemus konverentside korraldamisel ja juhtimisel. Pereärina on tal ka toitlustusettevõte. 4 aastat tagasi võttis ta väljakutsena vastu minna gümnaasiumi õpilastele õpetama ettevõtlust ja psühholoogiat, et inspireerida noori olema julgemad, ettevõtlikumad ja vabamad oma valikutes. Kolleegid ja sõbrad iseloomustavad teda kui ehtsat „ellujääjat“, kes kohaneb märkimisväärselt hästi, oskab strateegiliselt mõelda ning vastavalt olukorrale kiiresti reageerida.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt