fbpx

Karavani suunamine drooniga ehk interim-juhtimine

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Juunikuu Directori veebiseminaril räägime mobiilse ehk interim-juhi kaasamise eelistest ja väljakutsetest. Siit saab osta pileti veebiseminari otseülekandele (järelvaatamine hinnas ei sisaldu).

Kirjeldus

Veebiseminar toimub 16.06.2022 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Siit saab osta pileti veebiseminari otseülekandele (järelvaatamine hinnas ei sisaldu).

Põhiteemad:

  • Millal mobiilset juhti kasutada?
  • Mobiilse juhi kasutamise eelised ja väljakutsed
  • Interimide ehk mobiilsete juhtide teenuse juurutamise visionäär Eesti
  • Mobiilse juhtimise etapid
  • Mobiilse juhtimise väärtuspakkumine

Esinejad:

Eela Velström, Velström Vallner Tohver OÜ partner ja juhatuse liige

Eela Velström on pikaajalise kogemusega personalijuht, kes on töötanud nii era- kui riigisektoris ja kuulunud mitmete Eesti suuremate tööandjate tippjuhtkonda. 2014. aastal asutas ta koos kahe kolleegiga ettevõtte Velström Vallner Tohver OÜ, mis pakub laiapõhiseid ärikonsultatsiooni ja inimeste juhtimisega seotud teenuseid, sealhulgas tutvustab ja viib ellu ka nn uute töövormide põhist lähenemist erinevates organisatsioonides ning vahendab Eesti ja lähiriikide tööjõuturule interim-juhte.

Töövõtja rollis on Eela ise alati võtnud kaalutud riske ja otsinud võimalusi oma oskuste ja võimete parimaks rakendamiseks. Seda enam nüüd, kui COVID on ülikiiresti muutnud töö klassikalist sisu ja vormi, tahab ta julgustada ja abistada ka kõiki teisi huvilisi ennast proovile panema teadliku ja senisest paindlikuma karjääriga, või avama juhtide silmi vajalikele muudatustele meeskonnas. Interim-töö ja kõik tööturul alles kuju võtvad uued töötamise viisid annavad selleks suurepärase võimaluse.

Ülle Susi, Mobiilne juht, coach ja mentor

Ehkki hariduselt on Ülle Susi finantsjuht, iseloomustab tema karjääri kõige paremini sõnapaar muutuste ja innovatsioonijuht. Ta on ühendanud, lahutanud, käivitanud ja üles ehitanud ettevõtteid ning neil ka mitu korda kurssi muutnud. Muutuste juhtimine on teema, mis teda tõeliselt kõnetab. Laenatud juhina (interim manager) tegutsemine annab talle võimaluse osaleda väga erinevate tegevusvaldkondadega ettevõtete muutuste juhtimises. Ülle on vajadusel arengupartner ettevõtte juhile, aga kokkuleppel võtab ka vastutuse kogu ettevõtte või mõne konkreetse valdkonna juhtimise eest, et viia soovitud muutus ellu. Laenatud juhi ja arengupartneri olulisteks tööriistadeks on kuulamine ja õigete küsimuste küsimine. Nii mentorina kui laenatud juhina usub Ülle inimeste soovi areneda. Tema aitab vaid väljakutseid pakkuvaid olukordi lahata, uusi eesmärke püstitada ja muudatusi kavandada ning toetab oma tee leidmisel, elus õnne ja tasakaalu saavutamisel.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt