fbpx

Innovatsioon: hirmutav uuendus või juhitav protsess?

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Oktoobri Directori veebiseminaril oli teemaks innovatsioon. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimus 28.10. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

*Directori tellijatele on seminarid järelvaatamiseks tasuta, kui logite oma kontoga eelnevalt sisse.

Põhiteemad:

  • Innovatsioon pole mingi müstiline ega hoomamatu asi
  • Mis kasu on läbikukkunud innovatsiooniprojektist ?
  • Kuidas leida oma innovatsioonile ostja ?
  • Innovatsioon startupinduses, kojukandesektoris ning koostöös teadlaste ja ülikoolidega
  • Innovatsioon ja tarbimisharjumused
  • Protsessiinnovatsioon- miks see on võimalik igas organisatsioonis?
  • Kuidas teha valikuid, millega innovatsioonis kaasa minna ja millega mitte?
  • Pidev liikumine ehk kuidas vahetada rattaid täiskiirusel sõitval autol?

Paneeldiskussioonis osalevad: Kristo Timberg (AS Chemi-Pharm), Kristjan Lind (Bikeep) ja Sandra Sooläte (Starship Technologies). Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

Esinejad:

Kristo Timberg, AS Chemi-Pharm tegevjuht

Peale Glasgow ülikooli lõpetamist asus Kristo  tööle KPMG-s ärinõustajana, tänu millele on tal olnud võimalus näha paljude erinevate organisatsioonide sisse. Ta on olnud seotud militaarvaldkonnaga, teinud mõned liigutused ettevõtluses ning nüüdseks 7 aastat juhtinud Chemi-Pharmi, mis on viimaste aastate jooksul läbi teinud eriti pöörased arengud. 2019. aastal valmis Chemi-Pharmil uus tootmishoone Tänassilma tehnopargis. 2020. aastal tegi ettevõte läbi 3-4 kordse kasvu ning on praeguseks projekteerimas tootmishoone laiendust, mis avaks uksed ka ravimitööstusesse. Chemi-Pharmis on oluliselt tähelepanu pööratud digitaliseerimisele ning protsessidele – välja on arendatud tervet ettevõtet kattev IT-lahendus, katsetatud autonoomseid siselogistikaroboteid ja palju muud. Kristot inspireerib võimalus olla osa organisatsioonist, kus igapäevaselt tiksub kõigil peas mõte, et kuidas teha asju teisiti ja teha asju mida varem pole tehtud.

 

Kristjan Lind, Bekeep tegevjuht

Kristjan on startUp ettevõtte Bikeep asutaja ja tegevjuht- hariduselt tootearendusinsener ja taustalt turunduskogemusega. Tema juhtimisel on ettevõte turule toonud nutikaid lahendusi jalgrataste ja tõukeratase parkimiseks, laadimiseks ja rentimiseks. Bikeep tooteid on paigaldatud rohkem kui 70’nesse eri linna 28 eri riigis – nende hulgas ka San Francisco ja Vancouveri metroosüsteemid ja Christchurchi linn Uus-Meremaal. Bikeep kuulub ka eesti kiiresti kasvavate ettevõtete Gasell nimekirja ja suur osa ettevõtte edust rajaneb just innovaatiliste lahenduste viimisel maailmaturule.

 

Sandra Sooläte, Starship Technologies äriarendusjuht

Sandra elab ja töötab Inglismaal ning on kogenud äriarenduse ning operatsioonide juht. Hetkel töötab Sandra Eesti idufirma Starship Technologies äriarenduse juhina ning hoolitseb kõikide partnerlussuhete eest. Sandra on lõpetanud Tartu Ülikooli ja töötanud lisaks Starshipile ka rahvusvahelises tehnoloogiafirmas Fits.me. Kuigi koroonapandeemia puhkemine tekitas mullu kevadel Starshipile tugeva ehmatuse, andis see hiljem ka mõistmise, et kontaktivaba kojukannet vajatakse rohkem kui kunagi varem ja ettevõte on täna suurem kui kunagi varem.

Läbi GTD jõudis Paul ka holakraatia juurde, mis on üks juhtideta organisatsiooni mudelitest. Selline lahendus töö korraldamiseks organisatsioonis oli Pauli jaoks nõnda huvitav ja paeluv, et ta otsustas saada holakraatia coach’iks ning holakraatiat ka GTD Estonia’s (Brightwork OÜ) rakendada.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt