fbpx

Hübriidtöö: kahekordne peavalu juhtidele

70.80 

NB! Veebiseminari hind sisaldab käibemaksu.

Seekordsel Directori veebiseminaril oli teemaks hübriidtöö. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimus 26.08. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

*Directori tellijatele on seminarid järelvaatamiseks tasuta, kui logite oma kontoga eelnevalt sisse.

Põhiteemad:

  • Kuidas FOMO-ga (fear of missing out) toime tulla?
  • Kuidas liigutada infot hübriidtöö tingimustes?
  • Kuidas viia hübriidtöös läbi pidevaid muudatusi?
  • Missugused on hübriidtöö õnnestumiseks olulised protsessid?
  • Mis on hübriidtöö suurimad vead?

Paneeldiskussioonis osalesid: Kaupo Lepasepp (Sorainen), Evelin Andrespok (Ampler Bikes) ja Aino-Silvia Tali (Helmes). Seminari modereeris Anu-Mall Naarits.

Esinejad:

Kaupo Lepasepp, Soraineni Eesti kontori juhtivpartner

Sorainen soovib olla Baltikumis ja Valgevenes parim tööandja advokaatidele ning õigusteenuse osutamist toetavatele spetsialistidele. Eesti kontori juhtivpartneri ning Soraineni regionaalse juhatuse liikmena on Kaupo vastutav tipptalentidele sobiva ja motiveeriva töökeskkonna loomise ja hoidmise eest. Vandeadvokaadina tegutseb Kaupo jätkuvalt ka oma eriala tippspetsialistina ning toetab Soraineni oskusteabe ja innovatsiooni meeskonna ning IT meeskonna tegevust. Lisaks on Kaupo TalTechi IT magister, kaitseliitlane ja reservohvitser, kelle omapäraks on erinevate valdkondade teadmiste kombineerimine inimeste motiveerimisel, meeskondade arendamisel ja äriprotsesside kujundamisel.

Evelin Andrespok, Ampler Bikesi personalijuht

Evelini silmad paneb särama toetavate töösuhete ja -keskkondade kujundamine, sest just see võimaldab kõigil inimestel anda endast parima. Ta unistab, et iga kollektiiv püüdleks tööõnne poole läbi mõtestatud eesmärkide, üksteise toetamise ja usaldamise ning pideva õppimise. Eriti innustab teda selle eesmärgi saavutamine kaugtöö meeskondades. Evelin toimetas ligi kuus aastat 100% kaugtööd tegevas Eesti ettevõttes Toggl, kus nad muutsid tavalise Tallinnas asuva start-upi rahvusvaheliseks kasvuettevõtteks töötajatega enam kui 30 riigi kodukontorites. Täna on Evelin personalijuht firmas Ampler Bikes, mis toodab Tallinna külje all elektrijalgrattaid ning müüb neid Euroopasse. Viimase aasta jooksul on ta aktiivselt jaganud oma praktilisi kaugtöö kogemusi loengute ja juhtide konsulteerimise kaudu. Evelin kirjutab kaugtöö teemal oma blogis kaugtöötaja.ee ning on ka Facebooki grupi “Kaugtöö juhid” looja.

Aino-Silvia Tali, Helmese arendusjuht

Aino-Silvia kireks on organisatsioonide ja meeskondade arendamine eesmärgiga tagada nii suurepärased äritulemused kui ka töötajate rahulolu. Igapäevaselt keskendub ta tarkvaraettevõtte Helmes strateegia ja juhtide arendamisele. Viimasel ajal on Aino-Silvia tegelenud süvitsi juhtimismudelite ja tõhusate hübriidtöö meetodite loomisega.

Aino-Silvia on töötanud IT-valdkonnas projektijuhi, tootejuhi, meeskonnajuhi ja ärivaldkonna juhina ligi 10 aastat. Tal on töökogemus kiiresti kasvavates IT-valdkonna idufirmades (Fortumo, Testlio) ja suurtes rahvusvahelistes tarkvarateenuste ettevõtetes. Ta on ka koolitaja, mentor (Eesti Mentorite Koja liige) ja juhtimiscoach. Aino-Silvial on ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magistrikraad Tartu ülikoolist.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt