fbpx

Efektiivne juhtimine

70.80 

Directori mai veebiseminaril arutlesime efektiivse juhtimise üle. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Veebiseminar toimus 27.05. kell 15:00-16:30 Zoomi vahendusel. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

*Directori tellijatele on seminarid järelvaatamiseks tasuta, kui logite oma kontoga eelnevalt sisse.

Directori mai veebiseminaril käsitlesime efektiivse juhtimise temaatikat. Juttu tuli muuhulgas ettevõttekultuuri mõjust efektiivsusele, ebatõhususte kõrvaldamisest, ajakasutuse mõjust efektiivsusele, elluviimisest ja emotsioonidega toimetulekust.

Põhiteemad:

  • Ettevõttekultuur ja efektiivsus
  • Eesmärgipõhine juhtimine
  • Kaugtöö vormis juhtimine
  • Juurpõhjustega tegelemine
  • Efektiivne ajakasutus

Paneeldiskussioonis osalesid Erki Lipre (Ridango juht), Kadrian Jaagund (Lindström Baltikumi asepresident), Karl Viiol (Tartu Ärinõuandla konsultant).

Esinejad:

Karl Viiol, Tartu Ärinõuandla konsultant

Karl on töötanud Tartu Ärinõuandlas konsultandina aastast 2015. Oma töös nõustab ta ettevõtjaid erinevate analüüside teostamisega, strateegia koostamisega, kapitali kaasamisega jne. Alates 2019 aastast omab Karl lean- spetsialisti ja lean- väärtusahela juhi sertifikaati (Lean Certification Alliance Bronze & Silver level). Suurimaks väärtuseks peab ta probleemide nägemise ja nende analüütilise lahendamise oskust. Karl omab ka karate vanemtreeneri kutseastet (6. kategooria).

 

Erki Lipre, Ridango juhatuse liige

Erki Liprel on pikaajaline juhtimiskogemus, millest muudatused on olnud üks oluline osa. Viimased kuus aastat on Erki juhtinud IT ettevõtet Ridango, mis arendab ühistranspordi pileti-, reaalaja- ja maksesüsteeme. Erki juhtimisel on Ridangost saanud oma valdkonnas tugev tegija ning eesmärk on 2025. aastaks tõusta Euroopa juhtivaks intelligentsete transpordisüsteemide pakkujaks ja ühistranspordisektoriga seotud tehnoloogiaettevõtete grupiks. Seoses ambitsioonika eesmärgiga on ettevõte muutuste keskmes, kus kandev roll on läbipaistval juhtimisel ja selgel kommunikatsiooni. Juhina usub Lipre, et tuleb välja astuda mugavustsoonist, sest just siis toimub kõige suurem areng. Eelnevalt on Erki töötanud ettevõttes ABB Eesti turu juhina, kus vastutas nii müügi kui ka turunduse eest.

 

Kadrian Jaagund, Baltikumi asepresident Lindströmis

Kadrian liitus tekstiilirendiettevõtte Lindström meeskonnaga pärast pikka karjääri finantssektoris, tänaseks kuuluvad tema vastutusvaldkonda lisaks Eestile ka ettevõtte Läti ja Leedu üksused ning ta töötab Baltikumi asepresidendi ametikohal. Kadriani südameasjaks on luua ettevõttes hästi toimiv meeskond, kus iga liige tunneb end väärtustatuna, teab ja mõistab seda, kuidas tema töö ja pühendumine aitavad kogu organisatsioonil olla hea partner klientidele ning vastutustundlikult tegutsev osaline ühiskonnas.

Ta pingutab oma kolleegidega igapäevaselt ka selle nimel, et Lindströmi ringmajandusel põhinev ärimudel julgustaks üha rohkem ettevõtteid tegema keskkonnasäästlikke valikuid ning motiveeriks tekstiilisektorit tervikuna olema loodussõbralikum. Tema kogemus näitab, et efektiivsus tööprotsessides ei ole midagi, mida saab saavutada töötajate või keskkonna heaolu arvelt – pigem on Lindströmis hoolimine inimestest ja loodusest aidanud viia suurema säästlikkuse ja kasumini.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt