fbpx

Agiilne juhtimiskultuur

70.80 

Directori märtsi veebiseminaril arutasime agiilsuse üle. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

Kirjeldus

Directori märtsi veebiseminaril arutasime agiilsuse üle. Juttu tuli muuhulgas teemadel, milleks agiilsust üldse vaja on, mida agiilsus eeldab ning millest see koosneb. Samuti arutasime, miks agiilse lähenemise printsiibid toimivad ja eesmärkide saavutamist hõlbustavad.

Paneeldiskussioonis osales kolm juhti: Elisa erakliendiüksuse juht ja juhatuse liige Andrus Hiiepuu, uue põlvkonna kommunikatsioonioperaatori Netmore laienemist Euroopas juhtiv Arti Ots ja psühholoog ning muutuste juhtimise ja enesearengunõustaja Eva-Maria Kangro Milttonist. Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

Veebiseminar toimus 25.03. kell 15:00-16:30 Zoomi vahendusel. Siit saab osta veebiseminari salvestuse järelvaatamise õiguse, mis kehtib 30 päeva.

*Directori tellijatele on seminarid järelvaatamiseks tasuta, kui logite oma kontoga eelnevalt sisse.

Põhiteemad:

  • Agiilne organisatsioon kui tervik
  • Peamised eristuvad praktikad
  • Agiilsusele ülemineku suurimad kultuurilised ja juhtimislikud väljakutsed ning kuidas neid väljakutseid ületada
  • „Suure pildi“ omamine kui eeldus ärilise fookuse hoidmisel tiimides
  • Miks agiilse lähenemise printsiibid toimivad ja eesmärkide saavutamist hõlbustavad

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt