fbpx

Tehisintellekt: tulevikutehnoloogia, mis kujundab maailma

Veebiseminar toimub 13.04. 2023 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Seminar on Directori tellijale tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Registreerimiseks täitke allolev vorm, logides eelnevalt oma parooliga sisse.

Tehisintellekt (ka tehisaru, kratt jne) on tulnud selleks, et jääda. Praegu võib seda kinnitada küll. Temast on saanud omamoodi staar üle maailma. Erinevate meediaväljaannete järgi võib öelda,  et Eestis räägivad AI-st (ingl artificial intelligence) paljud, aktiivseid kasutajaid aga ülemäära palju veel pole. Küll aga on huvi AI kasutamise võimaluste vastu tohutult suur. 

Seekordsel veebiseminaril esindavad kolmest esinejast kaks ettevõtteid, mis kasutavad tehisintellekti edukalt juba päris mitu aastat. Üks neist tunneb aga n-ö köögipoolt ehk tehisintellekti arendamist.

Paneeldiskussioonis osalevad: Mailiis Ploomann (Elisa Eesti AS),  Olga Peresild (Essence Mediacom Estonia) ja Siim Täkker (R8 Technologies).  Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

Põhiteemad:

  • Inimesele loovus,

Registreerimiseks logi sisse. Kui sul puudub Directori tellimus, siis saad seda vormistada siin või osta veebiseminari pääse.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt