fbpx

Organisatsioonikultuuri muutmine. Miks, millal ja kuidas?

Veebiseminar toimub 20.09. 2023 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Seminar on Directori tellijale tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Registreerimiseks täitke allolev vorm, logides eelnevalt oma parooliga sisse.

Esinejad:

Ilona Lott, Human Element Solutions OÜ, juhatuse liige

Ilona on viimased rohkem kui 15 aastat panustanud inimeste juhtimise ja kommunikatsiooni valdkonda, kuid enne seda rohkem kui 15 aastat müügi, äri arendamise ja organisatsiooni juhtimisse. Tal on laiapõhjaline kogemus erinevates tegevusharudes: ehitus, ärikonsultatsioon, pangandus-kindlustus, hulgi- ja jaemüük, vee- ja reoveemajandus, energiamajandus. Fookuses on olnud eeskätt äristrateegia elluviimine läbi inimeste juhtimise: talendijuhtimine, tulemuste juhtimine, tasustamise ja tunnustamise süsteemide loomine, muutuste juhtimine, rahvusvaheline tippjuhtide värbamine, äriprotsesside optimeerimine jne. Pärast Baltikumist Prantsusmaale siirdumist olid tööpiirkondadeks Aafrika, Lähis-Ida, Balkanimaad, Türgi ja Kesk-Aasia.

Eestis on Ilona tagasi alates 2017. aastast ja arendab oma ettevõtet Human Element Solutions, mille fookus on ettevõtete toetamisel inimeste juhtimises ja muutuste protsessis.

Registreerimiseks logi sisse. Kui sul puudub Directori tellimus, siis saad seda vormistada siin või osta veebiseminari pääse.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt