fbpx

Ei taha korraldusi anda? Nügi! – registreerimine Directori tellijatele

Veebiseminar toimub 25.11 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Seminar on Directori tellijale tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Registreerimiseks täitke allolev vorm, logides eelnevalt oma parooliga sisse.

Novembri Directori veebiseminaril räägime nügimisest. Mis on nügimine (nudging) ja kuidas selle abil parema valikuni jõuda?

Paneeldiskussioonis osalevad: Lauri Lugna (Siseministeerium), Heiko Leesment (Häirekeskus) ja Kadri Hansalu (Sotsiaalministeerium). Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

Põhiteemad:

  • Kas sõnaga saab mõjusamalt kui paragrahviga?
  • Kuidas nügimise abil töötajaid vaktsineerida, kliente digikanalitesse suunata ning jätkusuutlikke käitumisviise juurutada?
  • Nügimine kommunikatsioonis (nii töötajate kui ka klientidega)
  • Käitumisteaduste uusimate teadmiste arvestamine ja rakendamine igapäevases turunduse ja kommunikatsiooni planeerimises.

Esinejad:

Lauri Lugna, Siseministeeriumi kantsler

Juhi töö on õnnestunud,

Registreerimiseks logi sisse. Kui sul puudub Directori tellimus, siis saad seda vormistada siin või osta veebiseminari pääse.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt