fbpx

Mitmekesisuse ja kaasamise mõju tulemuslikkusele

 

Veebiseminar toimub 25.05 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Seminar on Directori tellijale tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Registreerimiseks täitke allolev vorm, logides eelnevalt oma parooliga sisse.

Directori mai veebiseminaril käsitleme mitmekesisust (diversity) ja selle mõju tulemuslikkusele. Esinejad räägivad oma kogemuste põhjal, kuidas mitmekesisust ja kaasamist saab kasutada ja peaks kasutama nii suures rahvusvahelises ettevõttes kui ka väikeses startup’is, ning toovad elulisi näiteid erinevatest kultuuridest erinevates töösituatsioonides.

Paneeldiskussioonis osalevad: Aleksandr Bogatõrjov (CMA CGM Global Business Services OÜ), Ilona Lott (Human Element Solutions OÜ) ja Kirke Altrov (Manpower OÜ). Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

Põhiteemad:

  • Mitmekesisus rahvusvahelises ettevõttes
  • Töötajate kultuurilised erinevused
  • Võrdne kohtlemine
  • Töö- ja eraelu tervislik tasakaal

Esinejad:

Aleksandr Bogatõrjov,

Registreerimiseks logi sisse. Kui sul puudub Directori tellimus, siis saad seda vormistada siin või osta veebiseminari pääse.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt