fbpx

Materjalide kasutustingimused

Visionest Institute OÜ / Director ja Inseneeria veebikeskkonnas avaldatud materjalide kasutajatingimused

 

Visionest Institute OÜ / Directori ja Inseneeria veebikeskkonda sisenemisega annab kasutaja oma nõusoleku Visionest Institute OÜ poolt seatud kasutustingimuste täitmiseks.

Visionest Institute OÜ jätab endale õiguse kasutustingimusi etteteavitamisega muuta. Sellisel juhul on kasutajal õigus lepingust mistahes leppetrahvide kohaldamiseta taganeda, teatades sellest Visionest Institute OÜ-le ette vähemalt 7 päeva.

Veebilehel avaldatud materjalid kuuluvad vastavalt autori ning väljaandja allkirjastatud lepingule Visionest Institute OÜ-le.

Director ja Inseneeria veebikekeskkonnas olevaid materjale võib kasutada vaid Visionest Institute OÜ kirjalikul nõusolekul.

Ajakirjandusliku materjali kasutamise sooviga ning isikuandmetega seotud küsimustes palun saata ettepanekud/küsimused aadressil: info@director.ee.

Materjalide avaldamine kolmandate isikute kodulehtedel: artiklit võib tasuta refereerida kolme lause ulatuses, välja arvatud autoriõigusseaduses toodud juhtudel.

Director.ee kasutaja on isiklik kasutajakonto, mis annab ligipääsu Director ja Inseneeria artiklitele vastavalt kehtivale tellimusele.

Director ja Inseneeria tellimuse vormistamisega kaasneb ka õigus osaleda veebiseminaridel TASUTA. Kuni 3 osalejat 1 tellimuse kohta. Järgi vaadata ja kuulata saab vaid isik, kellele on tellimus vormistatud.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt