fbpx

Kuidas tellida?

Kuidas tellida?

Kõige mugavam on tellimus sooritada Director.ee veebis.

Alternatiivina saate ajakirja tellida helistades telefonidel +372 668 4770 ja +372 56 886 008 või kirjutades oma soovist tellimine@director.ee.

Kuidas e-poes tellimus esitada?

Liikuge veebilehel peamenüüs blokki „Tellimine“.

Seejärel valige sobiv tellimisperiood (6 kuud, 12, kuud, 24 kuud) või tähtajatu automaatselt uuenev püsimakse ning vajutage „KINNITA VALIK“.

Pärast seda avanevad lahtrid, mis palume Teil ära täita, et saaksime Teile tellimuse vormistada. Ühtlasi näete ka oma ostukorvi sisu. Pärast andmete sisestamist valige sobiv makseviis ning kinnitage kodulehel kasutatavate tingimustega nõustumine. Viimase sammuna esitage tellimus. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Tellimust hakatakse täitma peale makse laekumist.

Makseviisid: Swedbank, SEB, Luminor, Coop Pank, LHV, Pocopay, Liisi ID, VISA, Mastercard või Maestro krediitkaart

Arveldamine toimub eurodes.

Ostust taganemise kord

Seadusest tulenevalt on pärast tellimuse esitamist ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14- päeva jooksul. Olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla [vastavad tooted on loetletud võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4]. Esitades tellimuse director.ee e-poes on kliendil võimalik ostust taganeda hiljemalt 30 minuti jooksul pärast veebisisule ligipääsu saamist. See on aeg, mille jooksul klient  saab toote/teenuse sobimatuse ja/või eksliku tellimuse korral ostust taganeda.

Taganemisõiguse kasutamiseks teavitage meid (Visionest Institute OÜ, Peterburi tee 2, Tallinn, 11415, info@director.ee, tel +372 668 4770) oma otsusest taganeda kõnesolevast lepingust ühemõttelise avaldusega (nt posti või e-postiga saadetud kiri).

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt