fbpx

UUS! Digitaalse müügi ja äri programm

Digitaalsus pole kunagi olnud ühegi ettevõtte jaoks nii oluline nagu ta on praegu. See kursus sobib nii neile, kes soovivad oma digitaalset ettevõtet nullist üles ehitada, kui ka neile, kes soovivad oma olemasolevat ettevõtet uuesti üles ehitada, et muutuda praeguses väga digitaliseeritud maailmas konkurentsivõimelisemaks.

Kursus koosneb viiest moodulist, millest igaüks hõlmab äri arendamiseks olulisi samme. Alustame sobiva niši leidmisest ning toodete ja teenuste turuletoomisest, jätkame lojaalsete kliendibaaside loomist ja müügi suurendamist. Lõppmoodulites keskendutakse rahvusvahelisele majanduskasvule ja finantsplaneerimisele. Kursus on väga praktiline ja pakub reaalses ärimaailmas kasutatavaid tehnikaid ja tööriistu. Meie koolitajatel on pikaajaline kogemus töötades omaette rahvusvahelistes ettevõtetes ja ehitusettevõtetes.

Põhiteemad : 

*Brändi positsioneerimise ja kliendi määratlemise alused

*Võrdlusuuringud ja teave konkurentide kohta

*Alglaadimise alused

*Turu valideerimise viisid

*Kuidas kujundada oma toodet ja kliendikogemust

*Kuidas luua lojaalsus brändile

*Kasvu häkkimise mentaliteet

*Ettevõtte kasvatamine rahvusvaheliselt

*Mõõdikutepõhise skaleerimisstrateegia loomine

*Ärimudelite kogukanalite optimeerimine

*Finants- ja ressursiplaneerimine: tulude ja kulude eesmärkide seadmine

*Riskijuhtimine

Koolitajad on Andrew Paterson (Suurbritannia) ja Artem Daniliants (Soome)

 

Koolitusprogrammi läbiviimine

Programmis on kokku 40 AT ja kogumaht 125 tundi sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, iseseisvaid- ja grupiharjutusi ning arutelusid ning koolitaja tagasisidet. Koolituskeskkonnas https://marketingiinstituut.talentlms.com on koolitusmaterjalid iseseisvaks läbitöötamiseks.

Koolituse lõpetaja, kes osaleb ainult ühel koolituspäeval, saab selle kinnituseks tõendi. Koolituse lõpetaja, kes osaleb viiepäevases Digitaalse müügi- ja äriprogrammis ja esitab iseseisva töö ning saab sellele koolitaja tagasiside ja hinnangu, saab selle kinnituseks tunnistuse, kus on ära märgitud hinne. Hinnatakse 10 palli süsteemis, positiivsed hinded on 4-10.

 

Koolituste toimumise ajad:

  9. märts 2021 Kuidas alustada oma digitaalset ettevõtet või selle kasvu kiirendada?
16. märts 2021 Digitaaläri kasvatamine piiratud ressurssidega
23. märts 2021 Püsiklientide võitmine
30. märts 2021 Ettevõtte laienemine välisturgudele
  6. aprill 2021  Digitaalne äriplaneerimine: kuidas kavandada edu ja seda reaalses maailmas kasutusele võtta.
Koolituste hind
Hind 2080€+ km sisaldab viie koolituspäeva läbiviimist, ligipääsu koolituskeskkonda lisaõppematerjalidele ning koolitusmaterjale elektrooniliselt, iseseisva töö analüüsimist ja tagasisidestamist koolitaja poolt.

 

Täpsem info SIIN.

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt