fbpx

Aasta insener ja aasta tehnikaüliõpilane 2023

Fotokollaaž autasustatutest aastatest 2020 (Erik Teder koos EIL-i tollase presidendi Leo Rummeliga, üleval paremal), 2021 (Argo Rosin (all vasakul) ja Karolina Kudelina) ja 2022 (Viljo Allik ja Artur Lavrov koos EIL-i presidendi Igor Krupenski ja asepresidendi Enn Kerneriga).

Eesti Inseneride Liit (EIL) kuulutab välja konkursi „Aasta insener ja aasta tehnikaüliõpilane 2023“. Nominendid tuleb esitada koos haridus- ja töökäigu kirjelduse / CV ja kandidaadi sobivust põhjendava kaaskirjaga või täidetud vormiga e-posti aadressil konkurss@insener.ee hiljemalt 19. novembriks 2023.

Kui tead kedagi, kes väärib esiletõstmist, siis anna temast teada! Näitame ühiselt, et meie seas on nutikaid insenere ja tublisid tehnikatudengeid ning aitame propageerida inseneriharidust!

Kandideerimise või kandidaadiks esitamise tingimused:

Aasta insener – insenerieriala magistrikraad või magistriga võrdsustatud bakalaureusekraad või 5-aastase õppe diplom või 4-aastane rakenduskõrgharidus ning vähemalt 10 aastat tööd insenerialal;

Aasta tehnikaüliõpilane – õppimine insenerieriala bakalaureuse-,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt