fbpx

Maybelline arendas Teamsi koosolekuteks välja virtuaaljumestuse

(Foto: Microsoft)

Kui tõused hommikul kaugtööl olles viis minutit enne videokoosoleku algust, siis ei saa sinna ju loppis näoga ilmuda. Meikimise raske töö aga võib nüüd jätta Microsofti videokoosolekute tarkvara Teamsi hooleks, sest koostöös kosmeetikafirmaga Maybelline New York saab endale mõne hiireklõpsuga peale kanda digitaalse meigi. Sobivaid jumestusi on nii naistele kui meestele.

Lahendus töötati välja tehisintellektifirma Modiface AI toel ja koostöös Geena Davise instituudiga (Geena Davis Institute on Gender in Media).

Maybelline’i eesmärk on aga pakkuda kasutajatele erinevaid välimusi, mis sobivad nende kohtumistega kõige paremini, aidates samas ka katsetada, milliseid jumestusi võiks päris elus kasutada. Nimelt on iga digitaalse välimuse taga Maybelline New Yorki päris tooted, millega peaks saama samasuguse tulemuse.

„Virtuaalses meigikotis“ on praegu valida 12 välimuse hulgast, võimaldades täiendada oma loomulikku välimust ja tunda end koosolekutel paremini.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt