fbpx

Liiga hea, et olla tõsi?!

Kuidas olla nii hea kui ka tõene? Katri Delimoge lugu pakub mõtteainet tööandjatele, kes lubavad talendi saamiseks vahel maad-ilmad kokku, ent elu näitab, et „notsu kotis” koostöösuhe ei ennusta ei head algust ega pikka ühiskulgemist.

„Meie ettevõttes on inimesed kõige keskmeks ja prioriteediks. Sul on täielik vabadus, minu lõputu tugi ning piiritu usaldus teostada kõike, mida eksperdina vajalikuks pead. Korralik eelarve, ülisõbralik meeskond, edutamine soovitud ametisse ning priske aktsiapakett. See on mu lubadus sulle. Lööme käed?” teatab mu potentsiaalne juht, sära silmis. Jah, muidugi, ma kirjutan sellele alla! Otsekohe! Kõik on just see, millest olen alati unistanud… ja roosade prillide vahelt pole võimalikki ühtegi tumedamat tooni näha. Ent mitu head kuud ja korduvaid meeldetuletusi hiljem on 90% tollest lubadusest vaid unistuseks jäänud (tõsi on, et vahetu meeskond on tõesti väga sõbralik).

Kui liiga hea ongi vahel liiga hea,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt