fbpx

Dmytro Kazavchinsky: CLIXAR on õnnelike, intelligentsete ja sihikindlate inimeste ettevõte!

Dmytro Kazavchinsky

Indikatiivseid turvaplomme tootva CLIXARi juht Dmytro Kazavchinsky võtab antud lubadusi väga tõsiselt, et tiim ja kõik teised teda ümbritsevad inimesed võiksid iga kell tema peale loota. Küsis Erik Samel.

Millega teie ettevõte tegeleb?

Oleme juba rohkem kui 20 aastat arendanud ja tootnud kõrgtehnoloogilisi plomme, aidates oma klientidel säästa aastas üle 500 miljoni dollari väärtuses vara.

Indikatiivsed turvaplommid on unikaalselt patenteeritud kaup, millel on ISO17712 ja 9001 sertifikaat. Neid saab kasutada peaaegu igas ärivaldkonnas: logistikas, põllumajanduses, panganduses, farmaatsia- ja kommunaalsektoris ning jaekaubanduses. Tegutseme lisaks Ukrainale ka Saksamaal, kus tunneme selle riigi toetust ja kus näeme edaspidigi potentsiaali. Seega otsimegi praegu koostööpartnereid sealse esinduse avamiseks.

Oleme alati püüdnud ja püüame ka edaspidi pakkuda klientidele parimat võimalikku teenindust ja toota kvaliteetseid plomme. Sellega seoses otsustas ettevõte GST luua brändi CLIXAR,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt