fbpx

Juht peab olema maksimaalselt aus ja avatud

Oleg Komarov

Konsultatsioonifirma Active Investments LLC juht ja asutaja Oleg Komarov peab sõja ajal kõige olulisemaks juhtimispõhimõtteks võimalikult individuaalset ja tolerantset lähenemist igale kliendile. Küsis Erik Samel.

Millega teie ettevõte täpsemalt tegeleb?

Meie konsultatsioonifirma, kus töötavad enam kui 20-aastase töökogemusega professionaalid, pakub Ukrainas mitmesuguseid nõustamisteenuseid, näiteks kinnisvara hindamise, raamatupidamise ja maksuarvestuse valdkonnas.

Asume Odessas ja oleme jätkuvalt täiesti töövõimelised. Oleme väga kindlad Ukraina võidus selles julmas sõjas, mille vallapäästmise süü lasub täielikult Venemaa südametunnistusel. Odessa on olnud ja jääb alati jõukaks Ukraina linnaks, kindluseks Musta mere ääres ja Ukraina lõunaväravaks.

Millised on praegu ettevõtte peamised proovikivid?

Esmalt muidugi Ukraina majanduse väga suur ebakindlus sõja tõttu, meie klientide väga madal maksevõime seoses tootmise-teenuste langusega (kahjuks on trend see, et nende sissetulekud vähenevad), paljude kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide viibimine väljaspool Ukrainat ja elektrikatkestused,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt