fbpx

L’Oréal arendab kulmuprinterit

L’Oréal Brow Magic (Foto: tootja)

Meikimine ei ole tehnoloogiaajastul jäänud vaid käsitööks – ilutoodete firma L’Oréal tõi sel aastal välja oma tehnoloogiatooted, mis lubavad kodustes tingimustes profitasemel tulemuse saada.

Kulmude printimine L’Oréali moodi (Foto: tootja)

Uus toode Brow Magic teeb valmis salongitasemel kulmud ja seda nii-öelda printides. Ideaalsete kulmude saavutamiseks võib kuluda palju erinevaid tooteid, aega ja teadmisi. Brow Magic lubab aga teha konkreetse inimese loomulike kulmude ja näojoontega sobiva professionaalse viimistluse üsna vähese aja ja vaevaga.

L’Oréal Brow Magic töötati välja koostöös ettevõttega Prinker, mis tegeleb prinditavate ja ajutiste tätoveeringutega.

Esimese käeshoitava elektroonilise kulmumeigi aplikaatoriga ehk rahvakeeli kulmuprinteriga saab näojoontega sobivad kulmud sekunditega, kasutades selleks 2400 prindipea otsikut ja kuni 1200 tilka tolli kohta (dpi) eraldusvõimega printimistehnoloogiat.

L’Oréal Brow Magic skannib L’Oréal’i Modicafe AR ehk liitreaalsuse tarkvara abil kasutaja näo ning annab selle põhjal soovitusi kulmude viimistluseks.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt