fbpx

Jaan Härms: innustan inimesi riskima

Jaan Härms. Foto: Aigar Lusti

Saku Õlletehase juhatuse liikme ja müügidirektori Jaan Härmsi juhtimispõhimõte on, et töötajate tegevus peab olema eesmärgistatud ja neid endid tuleb seejuures usaldada. Küsis Erik Samel.

Millele kulub praegu suurem osa teie tööajast?

Meie äritegevuse planeerimine käib teatud viitega ette. Need pole mitte niivõrd konkreetsed tellimused, millega tegeleme, vaid pigem igasugused turundusplaanid oma brändidega, uued tooted, kokkulepped suuremate klientidega, eksport jne.

Meil on olnud väga märkimisväärne kulude tõus nagu ka enam-vähem kõikidel teistel ettevõtetel. Tegime juba aasta lõpus muudatusi, et sellega toime tulla. Üldine printsiip on hästi lihtne: kui meie toodete omahind tõuseb, siis selle kulu kasvu me kanname klientide kaudu edasi tarbijatele. Eelmisel aastal tõstsime hindu kahel korral.

Kuigi oleme kulutõusudega mõnes mõttes juba harjunud, on mul tunne, et sel aastal need peatuvad ja teatud asjad isegi odavnevad.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt