fbpx

Algab fotovõistlus „Märka betooni!“

Hiiumaal asuva Kõpu tuletorni tugipiilarid on betoonist (Foto: Mari Kamps)

Eesti Betooniühing kuulutab välja fotovõistluse „Märka betooni!“, mis on pühendatud Eesti betoonehituse 200. aastapäevale.

Eestis ringi liikudes peatub silm sageli mõnel ehitisel, olgu ta siis linnas või maal, maa all, maa peal või vees. Sageli on need ehitised rajatud enamlevinud kaasaegsest kodumaisest ehitusmaterjalist betoonist.

„Kutsume teid märkama enda ümber betooni tema tohutus mitmekesisuses ja seda jäädvustama,“ sõnas Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Imre Leetma. „Betoon on meie igapäevaelus nii tavaline, et sageli ei pane seda tähelegi. Ometi on tegemist ehitusmaterjaliga, milleta oleks kaasaegse ühiskonna toimimine mõeldamatu.“

Tänavu täitub 200 aastat esimese Eesti betoonehitise, Narva Nikolai I silla ehitustöödele asumisest. Betooniühing kuulutab tärmini väärikaks tähistamiseks välja fotovõistluse, kuhu on oodatud kõikvõimalikud betooni ja betoonehitust kujutavad fotod.

„Betoonist ehitatakse nii maju kui teid,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt