fbpx

Pühendunud vs kirglik töötaja?

Uuring näitab, et kui enne pandeemiat oli pühendumise tase tõustrendis, siis 2021. aastal jäi see protsendipunti võrra 2019. aastale alla. Kirjutavad Olesija Saue ja Aili Nurmeots.

81 396 tundi. Umbes nii palju aega veedame töötades. Ainult magamisele kulutame rohkem aega. Gallupi värske 2022. aasta ülemaailmne pühendumuse uuring näitab, et 60% inimestest ei tunne oma tööga emotsionaalset seotust ja 19% on oma tööd tehes täiesti õnnetud.

Üha rohkem ettevõtteid leiab, et kui tekitada inimestes emotsionaalne seotus tööga, siis aitab see luua tugevamaid sidemeid, kõrgemat lojaalsust ja parandab tulemuslikkust.

Kuidas luua emotsionaalset seotust tööga? Milline on pühendunud töötaja ja milline on kirglik töötaja? Milliseid töötajaid sina oma meeskonda soovid ja mis sa selleks ise teha saad?

Gallupi uuringud kinnitavad, et inimesed, kes kasutavad tööl loomuomaseid tugevusi, väärtushoiakuid ja rakendavad oma huve ehk kirge, on enesekindlamad,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt