fbpx

Kuhu tüürib e-kaubandus pärast koroonakriisi?

Aldar Reinberk

E-kaubanduse strateeg Aldar Reinberk ettevõttest Acty Digital arutleb, mis toimus koroona ajal e-kaubanduses ja juhtimises ning millised on pandeemia mõjud nendes valdkondades. Vestles Tiina Nuum.

Koroona-aastad muutsid nii tarbijate kui ka ettevõtete ostu- ja müügikäitumist. Paljude tarbijate jaoks sai internetis ostlemine uueks normaalsuseks. Muutunud elukorraldus pani ka ettevõtted uusi ärilisi väljundeid otsima. Kaupmehed kujundasid müügikanaleid ümber ning täiustasid oma digitaalset ja logistilist võimekust.

Kuidas mõjutas pandeemia e-kaupmeeste mõtteviisi? Mis toimus selles sektoris?

Sinine unistus sellest, kuidas internetis on võimalik kergesti raha teenida, on ehk tänaseks minevik. Lävend on tõusnud nii olemasolevatele kui ka uutele tulijatele ning tõsiselt võetavad ettevõtjad teavad, et ei algseid ega jätkuinvesteeringuid tasu alahinnata. Nii nagu on kasvanud tarbijate usaldus e-poest ostmise vastu, on tõusnud nõudmised tehnilise poole kvaliteedile, laadimiskiirusele ja kasutusmugavusele. Tehnoloogiad ja tarkvarateenused arenevad samuti kiiresti.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt