fbpx

Kingi oma töötajatele kvaliteetne puhkus!

Kaasatud ja puhanud töötajad muudavad töökoha suurepäraseks kohaks, kuhu kõigil on rõõm tulla. Selleks, et inimeste puhkus oleks mõnus ja nad tunneksid enda väärtustamist tööandja poolt, võiks neile suve alguse puhul teha mõne läbimõeldud praktilise kingituse.

———

Miks on töötajatele kinkide tegemine oluline?

Kuigi konkurentsivõimeline palk, paindlik tööaeg ning muud hüved võivad meelitada töötajaid pardale tulema ja ka pikaks ajaks tööandja juurde jääma, annavad signaali nende väärtustamisest just ootamatud žestid. Ideaalne kingitus on alati teretulnud ja mitte ainult pühade ajal. Neid võib kasutada erinevate verstapostide tähistamiseks ja töötulemuste tunnustamiseks, aga väga vinge on saada kingitus näiteks selle puhul, et alanud on suvi!

Kinkimisel tasub järgida head etiketti, näiteks hoida kõigi töötajate kingitused samas üldises rahalises väärtuses, ent samas jättes kinki tehes mulje, nagu see oleks valitud spetsiaalselt just selle töötaja jaoks.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt