fbpx

Hea ajakirja Director ja Inseneeria lugeja!

Anu-Mall Naarits

Aeg on jõudnud sinnamaani, et alates maist ilmub ajakiri Director ja Inseneeria ainult veebiväljaandena.

Sellele otsusele andis tõuke järjest süvenev keskkonnakriis, kus igaüks meist peab pingutama selle nimel, et parandada jätkusuutlikkust. Nii ka Director ja Inseneeria. Meie artiklitesse on olnud nii hea põhjalikult süveneda, kui olete kätte saanud trükikojast tulnud värske ajakirja. Tõeline luksus, eks ole?

Siiski astume oma keskkonna nimel nüüd julge sammu ja liigume oma noorema põlvkonna lugejate jälgedes veebikeskkonda, sest saab ka säästlikumalt. Nii säästame paberit, trükivärvi, postiljonide sõidukilomeetreid ja miljoneid samme. Ainuüksi puitu kulus aastas meie ajakirja tegemiseks ligikaudu 20 tonni ehk üle saja suure puu. Sellest omakorda paberi valmistamiseks läks ligikaudu 400 tonni vett.

Alates aasta algusest muutsime Directori ja Inseneeria kiiremaks ja värskemaks. Nädala jooksul valminud artiklid jõuavad teieni e-kirjaga igaks nädalalõpuks, enam ei pea kuu aega ootama. Kas olete seda muutust juba märganud?

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt