fbpx

TEHNOLOOGIAUUDISED


Keskelt kokkuvolditava paneeliga sülearvutid (Foto: ASUS)

ASUS Zenbook 17 Fold OLED – volditava ekraaniga sülearvuti

Aasta esimestel päevadel Las Vegases toimunud CES-i tehnoloogiamessil osales seekord inimesi ka kohapeal – neid oli üle 40 000. Suur tehnoloogiamess jaanuaris juhatab tavaliselt sisse alanud tehnoloogia-aasta, kusjuures enamik tuntud tehnoloogiafirmasid näitab sel üritusel midagi täiesti uut, mis võiks lähiajal trendiks saada.

Sülearvuteid tootev Asus kutsus kõik kokku „millegi lahtivolditava“ esitlusele ja juba enne ürituse algust ennustati, et tegemist võib olla uue volditava ekraaniga sülearvutiga.

Nii oligi – ASUS Zenbook 17 Fold OLED on 17-tollise ekraaniga, kuid keskelt kokkuvolditava paneeliga seade, mida võib kasutada nii monitori, raamatu, sülearvuti, tahvelarvuti kui ka topelt-ekraaniga arvutina, millel alumine pool on puuteplaadiks ja ülemine ekraaniks. 

Kui tahad siiski füüsilisel klaviatuuril tippida, siis see on samuti komplektis. Bluetooth-klahvistiku saab panna alumisele ekraanipoolele,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt