fbpx

Bercmani juht: tulevik on autode ja taristu omavahelise suhtluse päralt

Nutika ülekäiguraja paigaldustööd Tartus Kroonuaia ja Tähtvere tänava ristmikul (Foto: Jassu Hertsmann)

Nutikate ülekäiguradade tootja Bercman Technologies on saanud jala ukse vahele mitmes Euroopa riigis ja toob peagi turule lisafunktsiooniga uue põlvkonna ülekäiguraja. „Oleme aga juba praegu valmis tulevikuks, sest kaugel ei ole aeg, kus autod ja taristu hakkavad omavahel suhtlema,“ kinnitab Bercmani asutaja ja juht Mart Suurkask. Inseneeria küsib, Suurkask vastab. 

Kuidas Bercman sündis ja milline on nime lugu?

Bercman sündis 2016. aastal. Selleks ajaks olin lõpetanud rakenduskõrgkooli, jõudnud elada ja töötada välismaal ning tulla tagasi ja alustada ettevõtlusega. Tundsin aga, et minu äritegevuse väärtusloome oli võrdlemisi väike. Lihtsalt ost-müük, kauplemine, see hakkas ühel hetkel vastu, ma ei tahtnud seda enam teha. Sellest oli eneseteostuseks vähe, pigem tahtsin luua mida suurt, mis avaldaks inimeste elule positiivset mõju. 

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt