fbpx

Organisatsiooni kliimapakett

Ilm ja kliimamuutused mõlguvad iga eestlase peas. Mis ilm on homme, kas laupäeval sajab või paistab päike? Kas ilm soosib ja toetab töid-tegemisi või tuleb valmis olla ebameeldivaks pingutuseks kõige kiuste või hoopis loobuda? Võib ju öelda, et ega ilm head üritust riku, oluline on suhtumine, aga üksikjuhtumi taustal rullub siiski lahti suurem taustsüsteem. Arvamused Euroopa kliimapaketi kohta on tuure kogunud vastavalt sellele, kuidas on toimunud aruteludest otsusteni jõudmine. Kui midagi peab sobima paljudele ja arvestama kõigega, on tegudeni viiva kokkuleppeni jõudmine paras kunsttükk.

Oma kliimapaketti vajab iga organisatsioon. Ja mitte ainult energiatõhususeks või süsinikusaaste vähendamiseks, vaid töörahulolu ja arengu tagamiseks. Innustava ja tulemusliku õhustiku loomiseks, kus on küllaldaselt hapnikku ja vähem heitgaase, mis lämmataks entusiasmi ja teeks uimaseks või sunniks otsima elutervemat keskkonda.

Organisatsiooni kliima ja kultuur – selle üle on palju debatte peetud! Minule juhina on olnud orientiiriks teadmine,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt