fbpx

Stoppkaader. Igaühele magustoiduks üks kringel, palun

„Kulinaarne orgasm,” vastas Tillu kohviku perenaine Eve, kui küsisin, mis on kõige vahvam tagasiside, mida ta oma kaneelisaiadele on saanud. Ja lisas: „Arvestades, et seda ütles minu sel hetkel letis seisnud kuuekümnendates emale umbes kolmekümnendates noormees, siis on see päris lõbus.”

„Me ei teadnud, et igaühele on magustoiduks kringel. Kas ma saaks tikutopsi laenata, et pildi pealt oleks ka aru saada, kui suur see ikka on,” on tagasiside, mida olen Loovusaida klientidelt kuulnud, kui oleme neile Tillu niinimetatud saiakesed tellinud.

Mis saiad need siin loos siis on? Ja mis koht on Tillu kohvik?

Eesti laatadel käijale on Tillu kohvik tuttav – see asub Põlva raudteejaama vastas ja pakub nii oma majas kui laatadel juba kümmekond aastat imemaitsvaid küpsetisi. 

Kuigi kohviku nimi viitaks justnagu vastupidi, on need maitsvad küpsetised suured – nimetatud kaneelisaiad on ligemale 300-grammised.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt