fbpx

Nüansid

Edu saavutamiseks on mitu teed. Mõnel õnnestub leida või luua nišš, kus saab vähemasti mõnda aega üksi toimetada. Enamasti aga sisenetakse juba konkurentsitihedasse keskkonda või arendatakse uut valdkonda koos teistega, kes alustasid enam-vähem samal ajal. Siis hakkavad mängima nüansid, olgu need seotud näiteks tehnoloogia, ettevõttekultuuriga vms. Tagantjärele vaadates võib selguda, et mõned asjad on lihtsalt nice to have, teised aga (kas eraldi või koostoimes) edu saavutamisel määravad.

Seekordne kaanelugu on Fractory kaasasutajast ja juhist Martin Varesest, kes lisab juhi laialt levinud juhtimistööriistade komplektile oma nüansid. Näiteks kuulis ta kusagilt, et mõistlik oleks kohe alguses koostada paarileheküljeline käsiraamat töötajatele. Google’ist ta seda üle võtta ei tahtnud, sest sealsed juhised ei rahuldanud teda – nii pani ta ise kokku selle, mis on tema jaoks oluline. Üks alustala on väärtused ja kui pahatihti jäävadki need sõnakõlksuks, siis Fractorys on õnnestunud need päriselt toimima panna.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt