fbpx

Aja planeerimine – 13 head soovitust

Kes meist poleks aeg-ajalt soovinud, et päevas oleks kasutada paar lisatundi? Kui tunned, et ülesandeid muudkui koguneb, ja märkad, et jääd aina sagedamini kauemaks tööle, et kohustustega toime tulla, siis on see lugu just sinu jaoks. Kirjutab OÜ Rail Baltic Estonia peaprojektijuht Raido Kivikangur.

Töökoormuse kasvades püütakse esimese n-ö ravimina ikka töötunde lisaks võtta. Kuid see on üksnes ajutine plaaster haaval.

Nõustun juhtimisnõustaja Kerry Gleesoniga, kes väidab, et inimeste suurim ülekoormusest tingitud probleem ei tulene mitte niivõrd tööülesannete rohkusest ega ajaressursist nende täitmiseks, vaid põhiline väljakutse on üle saada mugavast ja märkamatust harjumusest lükata ebameeldivaid asju edasi.

Põhiline väljakutse on üle saada mugavast ja märkamatust harjumusest lükata ebameeldivaid asju edasi.

Teiseks n-ö lahenduseks, mida tihti oma töös märkan, on püüe kiiret elutempot elus hoida unetunde vähendades ning hommiku- ja lõunasööki või koguni õhtusööki perega vahele jättes.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt