fbpx

Uus juht. Õppimine peab olema juhi töösse sisse kirjutatud

Pidev areng ja tahe õppida peaks olema iga juhi DNAs. Elisa telemüügiosakonna müügitiimide juht Vaido Valgur kirjutab, mis on see, mis pole tema puhul lubanud ligi hiilida sel kõike-näinud-kõike-teinud tundel.

Uudishimu ja trots

Olen oma juhilt õppinud, et minu töö ja selleks vajalikud teadmised on mu enda vastutus. Kui ma ühte või teist ei tea, siis on minu ülesanne see puudujääk tasa teha, näiteks lugeda raamatuid, otsida infot internetist, kuulata-vaadata videoid, küsida nõu kolleegilt jne. Senisest töökogemusest on mul hästi külge jäänud mõtteviis, et parim motivaator õppimiseks on tunda ennast rumalana. Ja seda kõige paremas mõttes – kogu aeg peaks meelel olema küsimus „kui ma miskit ei tea, siis kuidas ma teada saaks?“. Info on vaja vaid üles otsida, endale selgeks teha ja siis tegutseda. Leia endas üles uudishimu ja pane end proovile lahenduskeskse mõtlemisega.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt