fbpx

Hübriidkonverentsi poolt ja vastu

„Hübriidüritused on siin, et jääda!” kõlab nüüd juba täieliku klišeena. Aastajagu tagasi polnud aga paljud ühelgi sellisel veel osalenudki. Hübriidkonverentsidest kirjutavad Speaksmarti koolitajad Kristin Parts ja Marja Leisk.

Tänaseks oleme ilmselt kõik saanud e-esinemise ja digisõnavõtu kogemuse ning konverentsikorraldajad ja üritusturundusettevõtted on pidanud ennast hübriidürituste maailma võimaluste ja vajadustega kurssi viima. Eelmine aasta tõestas, et inimestele see formaat sobib. Ja vähe sellest, uuringud kinnitavad, et hoolimata esialgsest ärevusest soovib enamik ka edaspidi osaleda konverentsidel pigem virtuaalselt.

Mis see hübriidkonverents üldse on?

See on üritus, mis toimub füüsiliselt mitmes kohas korraga, aga jookseb juhtmete, interneti ja ekraanide abil kokku ühte virtuaalsesse pilti, kus kohtuvad esinejad, osalejad, eksperdid, meelelahutajad, vestlusjuhid, moderaatorid jt. Hübriidkonverentsi juhitakse üldjuhul stuudiost või mõnest muust kohast, kus on tehniline tugi ja füüsiliselt kohal korraldaja ja moderaator ning vahel ka esinejad ja vestlusjuhid.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt