fbpx

SEO – järjepidev töö aitab Google’is esilehele

SEO on tasapisi leidnud Eesti ettevõtete turunduseelarves püsikoha ja aitab tänu paremale nähtavusele ka reklaamikulusid vähendada. Edu toob järjepidev pikaajaline töö. Kirjutab Eva Pärtel.

SEO ehk veebilehe optimeerimine otsingumootoritele on vajalik selleks, et leht Google’is võimalikult ees välja tuleks. Eestis on ettevõtete teadlikkus SEOst viimaste aastatega tõusnud. Kuigi on palju neid, kes eeldavad kiireid tulemusi, teatakse, et see on pikaajaline töö. „Küsimusi stiilis „kuidas üleöö esimeseks saada“ pigem enam ei esitata,“ räägib oma kogemusest Turunduskoolitus OÜ digiturundaja Katrin VilimaaOtsing. QQQ OÜ SEO spetsialist Meelis Vill ütleb, et asjast teavad rohkem need, kelle ärile see on ülioluline ning kes ei eelda ka kiireid üleöö tulemusi.

Hinnanguliselt luuakse iga päev maailmas juurde 547 200 uut veebilehte. Kui sinu ettevõtte turg on rahvusvaheline, siis on vaja tõsist pingutust, et sellises konkurentsis silma paista;

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt