fbpx

E-karisma

Uue aasta algus on igasuguste lubaduste, ootuste ja sageli muudatuste tegemise aeg. Esimese sammu astumine on justkui sümboolne kinnitus sellele, et kavatsused on tõsised. Aasta algus on ka heade soovide aeg. Soovime parimat neile, kes meile korda lähevad, ja saame ise palju häid sõnu.

Virgutavalt mõjus sõnum kommunikatsiooniekspert Ilona Leivalt, kes pakkis oma soovidesse mõiste e-karisma, mis väljendab oskust olla sarmikas videosilla vahendusel. Kõlab loogiliselt Zoomi ja juba rutiiniks saanud distantsilt suhtlemise taustal. Intrigeeriva aastasoovi ajel hakkas peas kerima eelmise aasta e-koosolekute ja e-arutelude pilt.

Paljud e-koosolekud või arutelud, kuhu mind oli kutsutud, olid juhitud nii, et eelkõige keskenduti neile, kes on füüsiliselt ümber laua, unustades, et digilaua taga on vahel suuremgi hulk osalejaid. Mõnigi kord ei suutnud arutelu juht osalejaid kaasata, tulemuseks monoloog või kahekõne, mille käigus ülejäänud seltskond kadus oma netitegevustesse. Teema ja eesmärk muundusid sujuvalt vastavalt sellele,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt