fbpx

Motivatsioon armastab vabadust

Kasulike tavade ja harjumuste vajalikkus meie igapäevase kindlustunde tekitamisel on üldtuntud. Ent sellest on lihtsam rääkida, kui midagi päriselt ette võtta. Oktoobri Management Science uurib, kuidas luuakse häid tavasid või süsteeme. Nii näiteks selgub spordisaali külastatavuse tõstmiseks pakutud motivatsioonipakettide analüüsimisest, et külastajate motivatsiooni kasvatasid märkimisväärselt enam paketid, mis ei seadnud treeningule ajalist piiri, võrreldes nendega, mis nägid ette treeningut kindlal ajavahemikul. Ajalise otsustusvabaduse säilitamise kaudu jäeti kliendile võimalus sobitada see muu eluga (töö, pere jms), tänu millele nad said sellest ka rohkem rõõmu tunda.

Uudised valib välisajakirjadest välja pikaajalise kogemusega tippjuht ja juhtimistreener Lauri Tabur.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt