fbpx

Juht kui mentor muutuvas maailmas

Vajadus sellise juhi järele on suurem kui kunagi varem! Kirjutab mentor, juhtimistreener ja tippjuht (hetkel Auto-Bon Baltic OÜ tegevjuht) Andrus Kuus.

Meie olukorra võib humoorikalt kokku võtta nii: homme nagu ei jõuakski kunagi kohale, hommikul on jälle täna, mis tähendab, et iga päev võib pöörata meie varasema elu pea peale. See on uus reaalsus, kus muutused toimuvad kiiresti ja on ootamatud.

Ka ettevõtete lähenemine on teine. Kui ma karjääri alustasin, vaadeldi tegevusplaani kuni viie aasta horisondis. Nüüdseks on olulisemaks saanud tark visioon. Tegutsetakse üks aasta või praegu isegi kvartal ja kuu korraga. Olen koroona ajal püüdnud kasutada IT-le omast agiilset, paindlikku juhtimist, tegeledes asjadega jupikeste kaupa: teeme midagi konkreetset ära ja siis otsustame, kas ja kuidas edasi.

Andrus Kuus

Nii et ehkki sisendit on vähem käes, on fookusesse tõusnud oskus ootamatustega iseseisvamalt hakkama saada ja teha õigeid otsuseid.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt