fbpx

Stoppkaader. Anna inimestele võimalus olla osa oma firma loost

Tere, Indrek

Loodan, et Sul läheb mõnusalt ja toimekalt! Ja ühtlasi annan teada, et see hetk ongi nüüd käes, kui esimene tee Sinu oma teeaiast on valmis! Rioni Estate’i istanduse esimene saagikoristus üllatas meid väga positiivselt – planeeritud väikese testkoguse asemel saime Indiegogo ühisrahastuse platsilt kokku 60 kg värskeid lehti ja 16,4 kg valmis teed! Nagu kokku lepitud, saad Sina alati poole sellest kogusest, mis Sinu teeaiast korjatud lehtedest teeme.”

Sellise kirja sain mina ja veel 220 inimest, kes otsustasid 2018. aastal ühisrahastuses toetada hullumeelset algatust, mille raames otsustas seltskond kontoritöötajaid jätta senise töö ja kolida Gruusiasse, et hakata taastama vanu teeistandusi. Tänaseks haldab Renegade Tea Estate ligi 50 hektarit teepõlde. 

Lugu on tegelikult vahva: heal töökohal kontoriinimesed komistavad uut põnevat tegevust otsides lapsepõlve mälupildile kuulsast Gruusia teest. See viis küsimuseni, et huvitav, mis nendest istandustest pärast impeeriumi lagunemist on saanud.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt