fbpx

Renault Zoe ootab roosilist tulevikku

(Foto: Indrek Jakobson)

Oleme jõudnud ajastusse, kus elektriautod meie ümber muutuvad erandist normaalsuseks ja elekter autokütusena on kiireimas kasvutrendis kui alternatiivsed lahendused. Massidesse jõudmiseks peab aga meeldima paljudele. Renault oma populaarseima elektriautoga Zoe otsustas valida kuldse kesktee ja see tundub olevat õige valik – hiljuti tutvustatud teine põlvkond jätkab sujuvalt sealt, kus eelmine lõpetas. Kirjutab Indrek Jakobson.

Kas armastus inimese ja tehisintellekti vahel on võimalik? Mida on armunutel täiusliku suhte jaoks vaja? Üht võimalikku vastust sellele otsib Drake Doremus ulmepõnevikus „Zoe“.

Zoe on ka siiras ja lõbus, ent ühtlasi süüdimatu ja kontrollimatu tegelane arvutimängudes. Temaga kohtumine võib olla elujaatav, kuid samas on see alati midagi enamat, kui esmapilgul paistab.

Päriselu on õnneks lihtsam – Renault Zoe näol on tegu elektrilise superminiga. Massituru elektriautod on reeglina olnud väikesed, sest muidu ei jaksata neid osta (välja arvatud Tesla) ja Zoe ei ole selles erand.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt