fbpx

Krimelte innovatiivne vaht liitis keemikud ja tootedisainerid

(Foto: Krimelte)

Eesti ehituskeemiatootja Krimelte sai valmis Euroopa esimese madala isotsüanaadi monomeeride sisaldusega pihustatava vahu, mida viimastel andmetel müüakse juba enam kui kümnes riigis. Ettevõtte keemikute kõrval pidid uudse lahenduse mõtlema välja ka tootedisainerid. Kirjutab Gerli Ramler.

„Krimelte eesmärk on pakkuda lahendusi energiatõhususe tõstmiseks ja hoida sealjuures fookust kliendi kasutajakogemusel. PENOSIL EasySpray pihustatav vaht on sellise tootearenduse musternäide, sest avab uusi võimalusi ning lahendab ehitusalaseid probleeme, mida seni on olnud keeruline lahendada,” ütleb Krimelte arendus- ja tootejuhtimisdirektor Veigo Kallaste.

Veigo Kallaste (Foto: Krimelte)

Toode pakub uudseid kasutusviise võrreldes klassikaliste soojustusmaterjalidega nagu tselluvill või villa- ja EPS-plaadid. „Kui vana keldriukse laudade vahelt puhub tuul sisse, saab sisemise uksepinna katta soojustusvahuga kiirelt ja vaevata. Loomulikult ei ole EasySprayd mõistlik kasutada terve maja soojustamiseks. Ennekõike tuleb toode appi kohtades,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt