fbpx

Scoro Software

Scoro Software OÜ on üks Unistuste Tööandja 2020 konkursil osalenud ettevõtetest. Director toob teieni info, mida ütlevad ettevõttes töötavad inimesed oma tööandja kohta. Kiitused on kogutud perioodil detsember 2019 kuni jaanuar 2020.

Organisatsiooni taustainfo:

Scoro on äritarkvara, mis aitab ettevõtteid efektiivsemalt hallata ning töötajate jaoks igapäevaste ülesannete ajakulu vähendada. Scoro kontorid asuvad Eestis Lätis, Leedus, UK’s ja USA’s. Tööandjana väärtustame inimesi, kes panustavad igapäevaselt ettevõtte arengusse ja kasvu. Scoro töökeskkonda ja kultuuri iseloomustavad head suhted, läbipaistev kommunikatsioon, ühiste tähendusrikaste eesmärkide nimel töötamine ja mõnus huumor.

Töötajate arv: 103

JUHTIMINE

 • Scoro loob keskkonna, mis soodustab loomingulisust, isiklikku arengut, julget pealehakkamist ja soojasid suhteid. Nii tipp- kui keskastme juhid on hästi instrueeritud ja oskavad inimestega töötada. Puudub mõttetute piiride seadmine. Puudub ussitamine. Puudub klaasseinte ehitamine. See kõik on targa elufilosoofia ja südamliku tööfilosoofia tulem.
 • Scoro on ettevõttena pühendunud oma eesmärgi täitmisele. Töötajad saavad jagada oma nägemust ja ideid, kommunikatsioon kõikide töötajate vahel on vaba, tagasiside on alati oodatud ja inimesed soovivad ja saavad ennast pidevalt arendada ja täiendada.
 • Scoro hoolib töötajatest, juhtimine on inimesekene. Meil on suur ja inspireeriv globaalne missioon.
 • The company has a great culture and great team of specialists – the team is really awesome. Management gives freedom to employees, opportunities to explore new challenges and roles as well as provides other perks. Nowadays trust and ability to be in charge of your own time is very, very important for the employee and we in Scoro have that.

KOLLEKTIIV JA TÖÖKESKKOND

 • Tõeliselt arvestav ja paindlik töökeskkond, kus igal tiimiliikmel on oma koht ja tema panust hinnatakse. Kõige ägedamad inimesed töötavad Scoros!
 • Siiani kõige ägedam ettevõte, kus ma töötanud olen. Parim kooslus inspireerivatest ja toetavatest kolleegidest, hubasest ja avarast töökeskkonnast ning suurepärasest juhist, keda päriselt huvitab oma töötajate heaolu ja on ka ise igapäevaselt erinevate protsesside juures.
 • Scoros on ideaalilähedane töökeskkond ehk töötingimised on väga head. Scoro inimesed on hästi valitud ning teevad töötamise mõnusaks, siin peetakse lugu huumorist ning see loob positiivse õhkkonna. Scoro on alati valmis vastu tulema ning pakkuma paindlikke lahendusi mitte ainult klientidele, aga ka töötajatele. Scoro inimesed on lahendustele orienteeritud, mis teeb töötamise meeldivaks ning tulemuslikuks, mis omakorda hoiab inimeste motivatsioonitaset kõrgel. Tänu kõigele sellele ja paljule muule on tööga alustamine hommikul tore ning tööpäevad mööduvad märkamatult kiirelt ja toredalt.
 • Scoros töötamise teevad väga mõnusaks lahe seltskond, ägedad ühisüritused ja tähistamised, toetavad ja väga intelligentsed töökaaslased, paindlikkus.
 • The place where dreams come true. Lisaks tööle, mis sõna otseses mõttes parendab inimeste töökvaliteeti, sul on võimalus töötada pere keskis, sest see on täpselt see tunne, mida sa Scoros tunned + paindlik keskkond (kodukontor) + armsad karvapallid kontoris (kutsud) + söök (külmik täis kõikse paremat) 🙂
 • Kõige parema atmosfääri ja kultuuriga ettevõte Eestis! Kontoris on pidevalt väga hea õhkkond. Kui mingeid probleeme tekib, tegeletakse nendega kohe ja need likvideeritakse. Lisaks tegeleme me väga laialdase probleemi lahendamisega erinevates ettevõtetes.
 • Scoro has been an excellent employer with an equally excellent work environment for me for a few reasons. I have been able to find the position and activities I’m great at as well as improve those that need the improvement to better myself. Scoro has been the kind of company which I was searching for when I left my previous employer. Everyone is incredibly smart, kind and caring which makes it an environment which makes you want to be the best you can be. The product, the mission and culture is something that you are excited about and easy to support. Their promotion of goals, culture and mission is natural, when my previous employer made it all feel like a cult with the mission and slogan forced on you in order to make the job tasks seem less miserable. I am very happy at Scoro and find myself having the ability to thrive here where elsewhere I felt suppressed.
 • Scoro on kindlasti maailma parim koht, kus töötada. Alustades sellest, et me kõik töötame ühise eesmärgi nimel – säästa inimeste aega ja raha ning lõpetades sellega, et meil on väga vinge tiim. Oleme üks suur kasvav rahvusvaheline perekond, kelle jaoks on olulised avatud suhtlemine, hoolimine ning uudishimu. Koos on punt helgeid päid, kes lisaks oma meeletule tarkusele on ka väga toredad tiimikaaslased.
 • Great place to work with amazing Team!
 • Brightest people building the best product.
 • Scoro hoolib oma inimestest. Iga uus palgatud töötaja sobib juba olemasolevate töötajatega ideaalselt ning seeläbi on püsinud meie töökultuur väga mõnusana.
 • Tuginedes oma minevikule ja sõprade töökogemusele, on minu arvates ülimalt erandlik, et organisatsioonis ei ole ussitamist ja liiga suurt hierarhiat. Viimased kolm aastat tagasiside küsitlustes on alati kõige raskem küsimus, millele vastata: “Kas sul on keeruline mõne kolleegiga koostööd teha?”
 • Scoro is where a lot of talented, fun and smart people meet.
 • Kuidagi on Scoro suutnud luua sellise töökeskkonna, kus kõik töötajad pingutavad 110%, et Scorol paremini läheks, ilma et seda neilt nõutakse.
 • Scoro not only has THE leading solution for end-to-end business management software, but we have a stellar team of curious, motivated, and smart people to make work seem more like play.
 • The people and the company culture is amazing.
 • Scoros on paindlik tööaeg ja vabadus töötada kodust, kuid enamik inimesi käib igapäevaselt kontoris, sest meeskonnavaim on väga tugev ja kokkuhoidev. Iganädalaselt toimub väikseid omaalgatuslikke tiimiüritusi ning mängudeõhtuid. Rõõm on töötada koos oma ala spetsialistidega, kes on nõus võtma arvesse uusi ideid ning rakendama uudseid töövõtteid.
Scoro tiim Foto: Laura Oks

TÖÖTAJATE EEST HOOLITSEMINE

 • Paljud ettevõtted lubavad paindlikku töögraafikut ja kodust töötamise võimalusi, kuid tegelikult seda ei tee – Scoro on aga 100% oma lubadustest kinni pidanud. Töögraafiku saab ise planeerida, kodukontori päevadel ei ole limiiti. Kuid see selleks – kontor ise on niii vahva ja hubane, et enamus töötajad tulevad juba selle pärast ikkagi tööle. Meile on antud massaažitool, mängud, köök täis tasuta toitu ja parimad töökaaslased. Mulle meeldib, et Scoro näeb kõvasti vaeva, et vaid kõige kõige toredamad inimesed palgata. Meil puuduvad konfliktid, stress ja kõik inimesed sobivad omavahel. Scoro teeb kindlaks ka selle, et igakuiselt oma töötajaid poputada tasuta hommikusöögiga ning koolitustega. Ning sünnipäevadel saab kinkekaarte ning samuti on andnud Scoro oma töötajatele ka 3 tervisepäeva – et haigeks jäädes oma puhkusepäevadest või palgast ilma ei jääks. 🙂 Ning samuti küsitakse väga tihti ka tagasisidet! Ja reaalselt võetakse sellega midagi ette ka! Super koht.
 • Scoro ettevõtte väärtused on väga head. Ettevõte hoolib oma töötajatest; on palju arenemisvõimalusi – toetab enesearengut nii tööalaselt kui ka personaalselt; toetav keskkond; arvestatakse ka vabaajaga, sa ei pea 9-17ni istuma laua taga nii, et ei saa vahel ära käia, kui on isiklikud põhjused; stabiilne töö.
 • Meil on paindlik tööaeg ning kodukontori võimalus, kuid enamus eelistavad siiski kontoris käia. Miks? Sest meil on tõepoolest hooliv tiim, hubane töökeskkond (koerad kontoris!) ning põnevad tiimiüritused. Enesearenguvõimalustest rääkimata, neid on siin palju. Ei oska paremast tööandjast unistadagi.
 • Scoro hoolib oma töötajatest ning näeb vaeva, et kõik inimesed oleksid motiveeritud ning õnnelikud. Ma ei ole varem töötanud ettevõttes, kus oleks parem töökultuur ning kus oleks nii palju sarnaselt mõtlevaid eesmärgile pühendunud inimesi. Kõik inimesed tunnevad isiklikku sidet nii Scoro kui tööandjaga, kuid ka Scoro kui tootega, mida me müüme.
 • Scoro on ettevõte, kus töötajad on hoitud ja hinnatud. Kõik mõtted kuulatakse ära ja ollakse valmis uusi ideid kiiresti ellu viima. Väga meeldib paindlikkus töö korraldamisel (kodukontor, paindlik tööaeg). On äge olla osa ägeda toote loomisest ja ettevõtte kasvatamisest!
 • Ei leidu väga sellist ettevõtet, kelle jaoks paindlik tööaeg pole tühipaljas sõnakõlks või kes pisut tõbise enesetunde juures ei lase sul mitte ainult kodust tööd teha, vaid lubab ka kuni 3 päeva vabaks võtta, sealjuures tavapärast tasu makstes. Kes pakub oma töötajatele kontoris erinevaid hüvesid alates tasuta snäkkidest, jookidest, kuni lõpetades massaažitooli ja lauatennise kasutamise võimalustega. Mis aga materiaalsete hüvede kõrval tegelikult hea on, on see, et saad iga päev tulla tööle ja eest leida oma sõbrad, kellega saate jupp-jupi haaval midagi suurt ära teha!
 • Scoro on imehea tööandja, pakkudes töötajatele suurepärast kontorikeskkonda, mitmekülgseid tööülesandeid, paindlikku töökeskkonda võimalusega töötada ka kodust.
 • Tööandja näeb töötaja heaolu nimel vaeva. Meil on tihedad meeskonnaüritused, ühised tähistamised, tööandja poolne toitlustus kontoris, head töötingimused ja varustus.
 • Great company to work for and feel very connected being a remote employee. They listen and respect everyone. They have an amazing culture and are truly solving real work world problems with their solution.
 • Lisaks on töö ja pereelu tasakaal hästi paigas sellega, et tööaeg on suhteliselt vaba ehk võid töötada kust tahes seni kuni töö on tehtud ja keegi ei pea su töö järgi ootama.
 • Töötajaid väga hoitakse ja nende vajaduste eest hoolitsetakse. Nt külmkapp on kogu aeg toitu täis, toimuvad tiimihommikusöögid, tiimiüritused. Soodustatakse firmasisest suhtlust eri osakonna inimeste vahel. Paindlik tööaeg ja -koht. Usaldus töötaja vastu. Kontorisse lubatakse koduloomi. CEO on hooliv. Hoolitakse töötaja rahulolust (igakuised rahulolu-uuringud). Regulaarsed 1-1 otsese ülemusega. Koolitused. Vajadusel firmasisesed ümberpositsioneerimised. 3 tervisepäeva aastas. Personal wallet. Sport ID. Kontoris on pinksilaud, wildest, lauajalka, PS4 jne. Reguleeritava kõrgusega lauad. Kontoris olemine tehakse võimalikult mugavaks.
 • Olen siin töötanud 2 kuud. Tunnen, et ma ei ole ettevõtte jaoks pelgalt üks mutrike masinavärgis. Ettevõttes tõesti hoolitakse töötajast. Jah, ettevõtte kasum on ka oluline ja töö peab saama tehtud, aga töötaja heaoluga tuleb seejuures samuti arvestada. Õnnelik ja terve töötaja on produktiivne töötaja. Kui ettevõte hoolib töötajast, siis hoolib ka töötaja ettevõttest. Mul lastakse teha oma tööd rahus. Võin valida kuidas, kus ja millal ma seda teen. Peaasi, et kokkulepitud töö saab tehtud. Töötajad on üksteise vastu sõbralikud, hoolivad ja toetavad. Meil on individuaalsed töökohad, kus saab rahulikult keskenduda oma tööle ja sotsiaalsed alad, kus saab teistega suhelda ja korraks keha ning vaimu värskendada.

ARENGUVÕIMALUSED

 • Scoro kasvab ja areneb kiiresti ja pidevalt ja selle sees saavad töötajad ka kaasa areneda ja katsetada ennast erinevates rollides. Aasta jooksul olen kasvanud/töötanud neljas rollis, mis on väljakutsuv ja arendav.
 • Meie ettevõtet huvitab, et meie inimesed oleksid päriselt ka õnnelikud. Väga palju toetatakse isiklikku arengut.
 • Oleme innovaatilised ja ettevõtlikud. Saan ennast teostada.
 • Scoros on alati huvitav. Uued võimalused. Iga päev saab midagi uut õppida. Sinu tööd hinnatakse ja näidatakse välja tänulikkust.
 • Scoro pakub võimalust rahvusvaheliseks tööks ja kasvuks nii oskuste osas, kui ka karjääri mõttes.

TÖÖTAJAD ON VEEL ÖELNUD:

 • Super firma.
 • The best company I have ever worked for.
 • Best place to be/work with!!!
 • Ma ei ole veel kohanud teist niivõrd inimlikku, inspireerivat, paindlikku ja ägedat tööandjat kui seda on Scoro.
 • Scoro on kõige lahedam koht, kus olen oma elu jooksul
 • töötanud. Inimesed, kultuur ja Scoro ise teevad selle elamuse väga meeldivaks 🙂

Kiitused põhinevad ettevõtte enda töötajate tagasisidel oma tööandja kohta Unistuste Tööandja konkursi raames detsember 2019 kuni jaanuar 2020.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt