fbpx

Veriff

Veriff on üks Unistuste Tööandja 2020 konkursil osalenud ettevõtetest. Director toob teieni info, mida ütlevad ettevõttes töötavad inimesed oma tööandja kohta. Kiitused on kogutud perioodil detsember 2019 kuni jaanuar 2020.

Organisatsiooni taustainfo:

Veriff 2015. aastal Kaarel Kotkase poolt asutatud idufirma, mille eesmärgiks on tagada inimeste kindel ja turvaline tuvastamine internetis. Küberturvalisusega tegeleva ettevõtte toode toodi turule 2016. aasta juunis, kui kaks ettevõtet integreerisid Veriffi teenuse vähendamaks isiku taustakontrolli protseduurist tulenevaid äririske. Tänaseks päevaks suudab Veriff tuvastada rohkem kui 3000 erinevat dokumenditüüpi enam kui 190 riigist. Ettevõtte teenust saab tarbida enam kui 20 erinevas keeles ning verifitseerimine võtab keskmiselt aega 60 sekundit. Veriffi kliendid tegutsevad finants-, jagamismajanduse ja e-kaubanduse valdkonnas Berliinis, Londonis, New Yorgis, San Franciscos, Viinis ja teistes linnades.

Töötajate arv: 308

MISSIOONITUNNE

 • Veriff on minu unistuste tööandja! Minu jaoks on alati olnud oluline teha head, et minu töö ja aeg läheb selleks, et maailmas läheb midagi paremaks. Esimest korda tunnen, et saan töötada Eestis selle nimel, et viia ellu globaalseid olulisi muudatusi. Veriffiga me päriselt aitame globaalselt päris inimesi ning takistame kurjategijaid. Veriffis on nii palju võimalusi enese teostamiseks ning selleks, et midagi ära teha selle nimel, et missiooni ellu viia. Ma olen ise maja sees kasvanud ning tunnen, et minu tööandja usaldab mind ning ma saan ise otsustada kuidas midagi teha. Mul on suur missioon ees ning saan ise sillutada tee selleni jõudmiseks. Töötame koos oma ala tippudega! Tunnen, et Veriff usaldab enda töötajaid ning on leidnud tõesti suurepärased professionaalid enda meeskonda, kellelt õppida.
 • Veriff annab võimaluse lahendada interneti üks suuremaid probleeme milleks on online isikutuvastus. Ettevõte hoolib oma töötajatest ja on läbipaistev oma sisemises kommunikatsioonis.
 • Veriff on siiamaani kõige parem tööandja, kes mul on olnud. Ettevõtte siseselt kõnetab mind ettevõtte missioon ning ühine suur eesmärk, mille nimel töötatakse. Lisaks maailma parandamisele 🙂 on Veriffi siseõhkkond ülimalt vaba nind kodune. Olen jõudnud töökohta, kuhu tulen igal hommikul rõõmuga. Veriff oskab hoida enda töötajaid motiveerituna, oskab kuulata nende soove ning viia soovitud soovid teoks.
 • Globaalse isuga tohutult kiirelt arenev nooruslikust entusiasmist pulbitsev ettevõte, mille südameks on maailma kõige ägedamad ja mitmekülgsemate annetega inimesed, kes on siia töötama tulnud enam kui 40st riigist. Mul on tohutult hea meel kuuluda sellisesse tiimi, et koos ellu viia meie missioon.
 • Veriff on ettevõte, mis tegeleb olulise probleemi lahendamisega maailmas, kus on tipptasemel globaalne meeskond, kes kõige selle juures suudab jääda iseendaks.
 • Pakub huvitavat tööd hea eesmärgi nimel.

JUHTIMINE

 • Kui Veriffi tööle asusin, siis olin šokis, et ei peagi oma töökohta vihkama ja sinna mitte minna tahtma nagu varasemalt. Juhtkond on suurepärane ja tegeleb muredega efektiivselt. Tööl pole kunagi ebamugav olla ja tunnen, et olen siin oluline, kasulik ja tööandjat huvitab minu rahulolu ning heaolu. Minu jaoks ollakse alati olemas ja siin on kodune, perekondlik tunne. Antud on tohutult võimalusi arenemiseks ja endale sobiva töökoha loomiseks.
 • Veriff on suutnud oma kiire kasvu ning töötajate arvu juures jääda väga inimlikuks, paindlikuks ning kõiki võimalusi pakkuvaks tööandjaks. Kõik töötajad on väärtustatud olenemata ametikohast ning positsioonist ühtmoodi. Veriff võimaldab väärika palga ning hüved sõltumata ettevõtte töötajate suurest arvust.
 • Mu tööandja on andnud mulle lootust Eesti tööturu suhtes. Alustades sellega kuidas sinusse suhtutakse firma siseselt kuni selleni kui palju võimalust on areneda töösiseselt. Pole elus ees nii toredate ülemustega koos töötanud kes pidevalt motiveerivad sind ja ei tee sind maha kui juhtubki mõni apsakas.
 • Veriff is a place of awesome people working hard to make a better world – by all means. The values, goals and responsibilities are so big to implement an important mission and everyone here is striking for one aim – to let good people feel safe, secured and important. It’s a place where any new ideas are welcome, everyone is kind, smart, loving, caring. The whole company definitely makes you feel that you’re a very big part of it – which is true, because we all have the same mission and we are all working hard to achieve our goals. The way different departments work, praise their employees, care about every single one of them – is phenomenal!
 • Kui kuskil oleks juhend “kuidas olla parim tööandja”, siis Veriff täidaks kõiki selle juhendi punkte mängleva kergusega.
 • Avatud mõtteviisidega – see toob kokku palju erinevaid inimesi erinevatest valdkondadest ja riikidest, mis omakorda annab ülisuure kogemustepagasi ja perspektiive. Kõigil on võimalus kaasa rääkida, olla kursis ettevõtte osakondade ja nende töödega, areneda. Veriff on paindlik, sõbralik ja läbipaistev ja hoolib oma töötajatest väga näidates seda sadadel erinevatel viisidel 🙂
 • The best management and best place to work in😍
Veriffi looja Kaarel Kotkas Foto: Jake Ferra

MEESKOND JA TÖÖKESKKOND

 • Being a designer for the past 20 years and working for some of the major startups in Estonia, I can honestly say that Veriff holds the best culture in Estonia, especially having hold this strong culture after hyper growth phase, which is quite rare to see.
 • Veriff has the best office space ever, every floor of the building is special in some way. Also, HR department did a very good job to get perfect employees in terms of personality. Everybody are so friendly and ready to help no matter what. The atmosphere on work is something else as well. It’s not your typical suit and tie office job, it’s much more fun and relaxing. One of the best things is communication between CEO and COO to other workers of the company, Veriff feels like a one big family, instead of a regular office job.
 • Multikultuurne keskkond, kus olulise eesmärgi nimel töötavad väga erinevate kogemustega inimesed. Tööandja, kes hindab ja hoolib tõeliselt igast oma töötajast!
 • Exciting place to work, fast-paced environment, lots of career advancement and care about how employees feel at the workplace.
 • Ettevõte on loonud suurepärase töökeskkonna oma töötajatele. Kontor on hubane, tullakse vastu töötajate soovidele. Võimaldatud on töötajatele tööandja kulul kuumad joogid ja suupisted, spordikompensatsioon, tervisekindlustus. Hommikuti tööle tulles tunnen, et mind on siia oodatud, mind pannakse tähele ja mu tööpanust hinnatakse.
 • Suurepärane töökeskkond, -kultuur, kokkuhoidev ja toetav meeskond, soosiv enesearenguks. Võimalus teha ise otsuseid, võtta vastutust ja olla osa kasvust. Vägagi läbipaistev lähenemine arengule – avatus tagasisidele ja lahenduste pakkumistele. See a problem – fix a problem – kind of attitude. Parim tech-ettevõte, kus ise olnud olen ja mida kõrvalt teades oskan hinnata.
 • Veriff on näide tööandjast, kes on loonud keskkonna, kus töötajatel on vabadust olla loov, öelda ja mõelda. Töötajate arvamusi kuulatakse ja seetõttu on tiimide vahel vohamas koostöö. Käib töö ja vile koos.
 • Amazing collective of young multicultural people who are driven by the goal of making the internet a safer place to be.
 • The most loyal and considerate employers I have ever met. They are always there to support professional and personal growth of every employee. They are very transparent with company goals and involve everybody with their great energy.
 • Minu tööandja tekitab ülimõnusa töökeskkonna, kuhu tulen iga päev hea meelega ja värbab meeskonnakaaslasi kellega on tore töötada. Ta väärtustab minu vaba aega ja on tööaja suhtes väga paindlik. Firma siseselt on võimalik kiiresti karjääriredelil liikuda, sinu tehtud tööd märgatakse ja tunnustatakse.
 • Mission-driven team with strong values and really high ambitions. Best place to work and build your career at!
 • Ettevõte pakub suurepäraseid firmasiseseid arenguvõimalusi ning suurepärast töökeskkonda. Meie multikultuurne töökeskkond on ühtne ning hooliv. Töökoht inspireerib ning toetab töötajaid, kes õpivad.
 • Kollektiiv ja kontor, kus iga päev tunnustatakse aktiivseid töötajaid, korraldatakse üritusi, võistlusi, ühistegevusi, et hoida kõiki lähedastena ning tekitada igas inimeses soov juba uuesti tööle tulla. Ei unustata kohustusi, kuid kohustustest tehakse pigem nauditav ülesanne või huvitav kogemus, mille käigus saab pea alati midagi uut õppida. Vaba õhkkond kontoris aitab kaasa positiivsele mõtlemisele terve päeva jooksul. Võimalused kasvamiseks on suured ja kiired – oled igale poole oodatud, sind julgustatakse rääkima iga inimesega, kes sulle vähegi huvi pakub – keegi ei ole teisest “tähtsam” või “vähemtähtsam”, kõik on kokku leppimise küsimus. Kui leiate ühise aja, oled oodatud kõigiga lõunale minemast. Key words – julgustus, positiivsus, tervislikkus, elurõõm, vastutus, lõbu, õppimine, arenemine.
 • Veriff on parim tööandja, sest me oleme vaeva näinud, et kokku koguda super tiim ja tegeleme pidevalt sellega, et inimesed saaks areneda, õppida ja sealjuures kõik ka üksteist aitaksid. Sellise tiimiga saame mägesid liigutada ja terves maailmas miljoneid inimesi aidata!
 • Lõbus ja autentne keskkond, oma ala parimad inimesed ning suurepärased kompensatsioonid ja töötingimused, sh töövahendid.
 • Veriff on parim tööandja, sest Veriff on loonud äärmiselt toetava töökeskkonna ja -kultuuri. Meil on kokku väga palju kogemust selle kohta, kuidas asju õigesti teha ja mis peamine, me kasutame ka seda kogemust.
 • We have put together a set of experts in the field. True example that mixed nationalities, races, genders can work together for a single goal despite their cultural belief or age.
 • Olen uhke, et saan töötada ettevõttes, kuhu on kokku tulnud oma ala parimad. Tulen iga päev tööle suure innuga, sest minu töökaaslased inspireerivad ja õpetavad mind. Meie ettevõte pakub arenemisvõimalusi, millest ma isegi unistada poleks osanud ning olen lõputult tänulik, et minusse usutakse ja panustatakse.
 • Awesome place to work with awesome people.
 • Meie ettevõttes on loodud ideaalne keskkond töötamiseks, tagades võimaluse töötada suuremates gruppides koos või vaiksemates ruumides eraldatuna. Oleme loonud selged väärtused, mida rakendame igapäevatöös.

TÖÖTAJATE EEST HOOLITSEMINE

 • Tööandja on tähelepanelik, arvestav ja alati särasilmne.
 • The most people-oriented company I have ever worked on. Super responsible and hardworking people and Veriff as employer is the best.
 • Best company I have ever worked with
 • Veriff has amazing team, solid business model, and mature software development processes.
 • Minu ettevõte koosneb vaimselt kõige tervema suhtumisega inimestest, keda olen kunagi kohanud. Olen nüüdseks siin juba aasta aega töötanud ning ikka ärkan iga päev naeratusega näol, et saan taas tööle minna. Mitte KORDAGI selle aja jooksul ei ole ma end tabanud mõttelt, et “ei taha” või “ei viitsi”. Olen alati südamega asja juures. Uskumatu on kogeda sellist koostööd, kus mõlemad osapooled (ettevõte ja töötaja) annavad teineteisele sama palju, nii et kumbki kunagi tühjaks ei saa jääda. Olen südamepõhjani tänulik, et mul on võimalus töötada kuskil, kus nähakse minu tõelist väärtust, isegi kui ma seda ise alati ei ole osanud enda sees ette näha. Veriffis on võimalik olla 100% “mina ise” ning 300+ sarnaselt mõtleva kolleegiga, see “mina ise” olemine kasvab koosloomise rõõmus veelgi enam. Ma võin julgelt öelda, et ma armastan oma töökohta ja ma armastan oma kolleege ning siinses keskkonnas viibitud aeg on õpetanud mind ka ennast armastama.
 • Veriff offers a good salary and number of benefits for their workers. At the same time a working day always brings new interesting tasks, the company is growing fast and its employees have a chance to grow with it. I really enjoy the atmosphere in the office it is friendly and cozy. The management is very caring and tries to make the work process as better as possible for the workers. We also have great inspiring leaders who with their examples make us working even harder. At the same time even though we are from different countries, of different age and backgrounds; some were longer in the team some less – we are all equal no matter if you are a founder or in any other position.
 • Veriff näeb vaeva, et inimestel oleks fun siin töötada. Pisikesed asjad (ei kasuta välisjalatseid, padjad istumiseks siin ja seal, vaikne nurk aja maha võtmiseks) mis ei pruugi maksta palju, aga see kõik mõjub. Ning loomulikult inimesed (office team), kes naeratavad, küsivad kuidas läheb, ning teevad silmade särades kõik, et teistel oleks hea olla.
 • Veriff is the first company that has made me feel like my work matters and I am recognized for it. Every day I get the feel that people don’t come to the office to get their paycheck at the beginning of next month, they are here because they care about what they do and want to make sure they do it as best as they can. That might come from the fact that Veriff takes really good care of their team and we can certainly feel it every day. I can probably honestly say this for anyone in the company – Veriff is not a workplace for us, it is our second home and we love every bit and moment it offers us!
 • It is my 5th month here and in my 12-year career, I have never seen such a great office environment and working conditions. I love working at Veriff!
 • Ma pole kunagi varem olnud sellises töökohas, kus ma tunnen, et pingutatakse minu heaolu nimel ja ollakse selle käigus siiras.
 • Paindlik tööandja, mugav kontor, palju hüvesid, hinnatakse inimest kui indiviidi.
 • Working in Veriff is very versatile and fascinating, the work environment is warm, multicultural and cooperative. Everyone in Veriff is always ready to help, no matter the question – you definitely feel the ‘Force for good’ which drives us on a daily basis 🙂 We use modern equipment on a daily basis and have different opportunities to relax, whether it is a Foosball table, PS4 or simply having a rest in the Resting Room. As a result, I don’t feel overly exhausted after a productive day of work, because being well-rested helps boost your productivity.
 • Veriff OÜ on kõige parim tööanda, kelle juures mul kunagi õnnestus töötada. Siin tulevad kokku hea suhtumine töötajatele, suurepärased boonused, huvitav ja mitmekülgne töö ning innustav õhkkond!
 • Meil on maailma kõige ägedamad inimesed, kiire töötempo, arenev ja kasulik toode ning töötajaid hoitakse väga-väga. Meie saame öelda, et teeme maailma päriselt paremaks paigaks.
 • Free burgers.
 • Veriff on kõige innovaatilisem firma kus olen töötanud. Siin ei unustata kunagi töötaja heaolu ja meie eest kantakse igapäevaselt väga hästi hoolt. Tulen alati tööle hea tundega ja tean, et siin väärtustatakse igat inimest võrdselt.

Kiitused põhinevad ettevõtte enda töötajate tagasisidel oma tööandja kohta Unistuste Tööandja konkursi raames detsember 2019 kuni jaanuar 2020.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt