fbpx

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co on üks Unistuste Tööandja 2020 konkursil osalenud ettevõtetest. Director toob teieni info, mida ütlevad ettevõttes töötavad inimesed oma tööandja kohta. Kiitused on kogutud perioodil detsember 2019 kuni jaanuar 2020.

Organisatsiooni taustainfo:

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co nõustab kliente kõigis õigusvaldkondades. Oleme Eestis tegutsenud juba 20 aastat. Pakume oma klientidele mõõdetavat lisaväärtust, prognoositavaid kulusid ning teenust tasemel, mis ületab ootusi. Meie teadmisi ja oskusi täiendavad kolleegid teistes Evershedsi büroodes. Meie vahendusel on klientidel juurdepääs kvaliteetsele õigusabile üle maailma. Eversheds Sutherlandil on 5000 töötajat, 66 bürood Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas, Aasias ja USA-s. Lisaks on meil partnerbürood 200 jurisdiktsioonis. Pakume innovaatilisi ja loovaid lahendusi, mis on sobilikud erinevate organisatsioonide jaoks. Suudame kombineerida kohaliku ja efektiivse tegutsemise ning turu tundmise teadmiste ja kogemustega mujalt maailmast, mistõttu oleme sobilik õiguspartner ambitsioonikale ettevõtjale. Selleks, et nõudlike klientide ootuseid täita keskendume aina enam ka parima meeskonna hoidmisele ja uute talentide leidmisele ja arendamisele.

Töötajate arv: 36

MEESKOND JA TÖÖKESKKOND

 • Meid iseloomustab suurepärane kolleegide vaheline läbisaamine ja pidevad ühised ettevõtmised (ühised koosistumised, tähtpäevade tähistamised jne).
 • Ettevõte teeb kõik selleks, et oleksime kui üks pere, kes alati üksteisele on vajadusel appi tõttamas. Hoolitsetakse selle eest, et kõikide töötajate soovidega oleks võimalusel maksimaalselt arvestatud, sealjuures arvestatakse kõigi isikupäraga. Ettevõte panustab meie arengusse koolituste ja heade juhtidega, samuti motiveerib meid ühisürituste ja üllatustega. Ettevõte teadvustab ja märkab, et töötajate töö nõuab palju pühendumist ja ajalist ressurssi. Ettevõttes elatakse üksteise rõõmudele ja muredele kaasa.
 • Targad kolleegid, tore töö.
 • Tööandja on loonud töökeskkonna, kus kõik töötajad tunnevad ennast väärtustatult ja hästi.
 • See on meie oma ettevõte. Hommikul on lihtne tööle tulla, sest tean, et targad ja usunad kolleegid ootavad mind. Rõõm on asuda lahendama klientide probleeme ja teada, et iga töökaaslane annab hea tulemuse nimel maksimumi.
Advekaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co meeskond

TÖÖTAJATE EEST HOOLITSEMINE

 • Hooliv ja toimekas!
 • Minu tööandjat iseloomustavad vastutulelik ja paindlik suhtumine töötajasse. Sealjuures väärtustab tööandja töötajate vaba aega ja pere, võimadades puhata rohkem, kui seadus kohustab puhkust andma. Samas ei tehta mingeid järeleandmisi palga osas ning tööandja pakutav palk on vägagi konkurentsivõimeline. Täiendavalt tooksin välja selle, et tööandja ei ole loonud mingisuguseid hierarhiat, kus mingid hüved sõltuksid inimese staažist või muudest asjaoludest, mida noor tubli töötaja ei saa nagunii mõjutada ja kiirendada.
 • Eesrindlik töökas rahvusvaheline ettevõtte, kus väärtustatakse töötajaid.
 • Minu tööandja hoolib oma töötajatest ja pingutab, et kõigil oleks meeldiv keskkond. Eraldi kiitust väärib algatus, et tööandja hüvitab psühholoogilise nõustaja juures käimise kulud teatud ulatuses.
 • Parim tööandja
 • Kontorid asuvad üle maailma ning noortel on võimalus neid ka külastada. Ettevõte annab töötajatele võimaluse võtta vastutus, arendada kutsesobivust ning käia koolitustel. Ettevõte innustab oma töötajaid andma endast parima, andes neile võimalusi arenemiseks ja paindlikeks tööaegadeks. Probleemidele lähenetakse analüütiliselt ja praktiliselt, garanteerides klientidele kõige praktilisema ja korrektsema lahenduse.
 • Minu tööandja ja hooliv ja armas.
 • Tööandja juures töötab suurpärane kollektiiv nii juhtide kui spetsialistide tasandil.
 • Toredad üritused
 • Hea tööandja
 • Parim koht töötamiseks. Head kolleegid, motiveeriv töö, suured väljakutsed.
 • Kõige olulisem on huvitav töö, sest tööandja on hea mainega klientide seas ja seega on juba karjääri alguses teha vastutusrikast ja põnevat tööd. Nähakse vaeva, et töötajatele luua tore töökeskkond – korraldatakse tööväliseid üritusi, töökeskkond ja töövahendid on kvaliteetsed, tehakse uuendusi nt tehnoloogia vmt kasutuselevõtuga, et ajaga kaasas käia ja nii töötajatele kui klientidele lisandväärtust toota.
 • Väga hea tööandja! Paindlik ja mõistev, kaasaegne, karjääri võimaldav.
 • Minu tööandja on usaldanud mulle ülesandeid, mis on mind nii inimesena kui ka professionaalselt väga palju arendanud. Ka uued ja noored töötajad kaasatakse kohe suurtesse projektidesse, mis annab väga hea võimaluse tööalaselt kasvada, saab näha kohe kogu tööde spektrit ja projekti keerukust. Siin on päris suured väljakutsed ja õnneks on olemas ka suurema kogemusega abivalmid kolleegid. On ka parajalt palju ja põneva sisuga meeskonnaüritusi, mis meid lähendab. Mulle väga meeldib, et meil ei ole ülemus-alluv mentaliteeti, saan minna vabalt nõu küsima ega pea ennast halvasti või saamatuna tundma. Seda mõnusalt sooja suhtlemisstiili olen korduvalt kogenud ka meie teiste riikide büroodega suhtlemisel (ilmselt on ka selles osas palju tööd ära tehtud toredate rahvusvaheliste meeskonnaürituste abil). Töötajatelt nõutakse meil palju, samas on selgelt tunda ka hoolimist, on massaažid, tiimilõunad, sünnipäevade tähistamised, saab kasutada tasuta psühholoogi abi ja palju muud, muidugi ka vääriline töötasu.

Kiitused põhinevad ettevõtte enda töötajate tagasisidel oma tööandja kohta Unistuste Tööandja konkursi raames detsember 2019 kuni jaanuar 2020.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt