fbpx

TÖÖPAKKUMINE: ekspordi müügijuht

Regio on 1990. aastal asutatud Tartu Ülikooli spin-off firma mis tegeleb kaartide loomise, ruumiandmete kogumise, töötlemise ja visualiseerimisega. Meie eesmärgiks on luua lihtsasti arusaadavaid, silmale ilusaid vaadata ning mugavalt kasutatavaid kaardisüsteeme. Seda kõike teeme nii paberile kui ka elektrooniliseks kasutamiseks.

Oma meeskonda otsime

EKSPORDI MÜÜGIJUHTI,

kelle ülesandeks on Regio ekspordi planeerimine ja arendamine, toodete ja teenuste müük.

Kui liitud meie meeskonnaga, siis ootame sinult vaid üht, kuid mitte lihtsat tulemust – ettevõtte toodete ja teenuste ekspordi mahtude olulist kasvu.

Selleks, et kandideerida, peaks sul olema varasem rahvusvahelise äri- ja müügijuhimise kogemus, väga heal tasemel inglise keele oskus ning huvi geoinformaatika valdkonna vastu.

Lisaks huvitavale väljakutsele on meil väga toetav müügimeeskond, motiveeritud kolleegid, kes on oma ala tippspetsialistid ja paindlik tööaeg.

Meie kontorid asuvad nii Tartus kui Tallinnas.

Kui tunned, et soovid olla meie meeskonnas või tead kedagi, kes selleks sobida võiks, siis kirjuta meile enne 2.03.2020 regio@regio.ee

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt